توسعه و احیای صنایع دستی در کنار توسعه گردشگری در دستور کار است

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلی آقازاده پیش ظهر یک شنبه در بازدید از مناطق گردشگری شهرستان فارسان با اشاره به اینکه توسعه و احیا صنایع دستی در کنار توسعه گردشگری در کشور مورد توجه قرار گرفته است، اذعان داشت: در بازدیدی که از این منطقه داشتیم تلاش بر این است که با بهره گیری از توان سرمایه گذاران خارجی و داخلی و تهیه یک طرح جامع و طرح تفضیلی در زمینه ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مردم و گردشگران داخلی و خارجی موثر واقع شویم.

وی افزود: در کنار توسعه و بسط گردشگری توسعه صنایع دستی و احیا برخی از صنایع دستی مورد توجه قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی کشور عنوان کرد: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت های گردشگری بالایی دارد که باید از این ظرفیت های برای ورود گردشگر بیشتر به استان بهره گرفت و ورود گردشگر به استان زمینه توسعه را فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه منطقه گردشگری پیر غار یکی از زیبا ترین مناطق گردشگری کشور است که دارای آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی است، ادامه داد: برای حفظ کتیبه های این منطقه و ایجاد حصار تصمیم گیری شده است.

وی بیان کرد: برای ایجاد آبشار مصنوعی نیز در این منطقه تصمیم گیری شده است.

سید علی آقازاده تصریح کرد: صنعت گردشگری می توان یک منطقه را توسعه دارد و باید با سرمایه گذاری مناسب و ایجاد امکانات از مناطق طبیعی و گردشگری منطقه بهره برد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*