چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۷

فرانک لمپارد که در بازي نخست انگليس مقابل ايتاليا نتوانست به ميدان برود، به همراه استيون جرارد به عنوان بازيکنان باتجربه اين کشور…

فرانک لمپارد که در بازي نخست انگليس مقابل ايتاليا نتوانست به ميدان برود، به همراه استيون جرارد به عنوان بازيکنان باتجربه اين کشور به جوان‌ترهاي اردوي انگليس هشدار دادند که دو بازي آينده مقابل اروگوئه و کاستاريکا را مانند يک فينال نگاه کنند.

به نقل از ايسنا، هافبک ملي‌پوش سابق تيم چلسي در آخرين اظهارنظر خود ضمن هشدار دادن به بازيکنان جوان انگليس گفت: پس از بازي اول با اين که باختيم، گزارش‌هاي خوبي از تيم و نحوه بازي ما مخابره شد اما هنوز داستان ما ادامه دارد و بايد روي دو بازي آينده تمرکز کنيم. نمي‌دانيم که در بازي بعد مقابل اروگوئه چه اتفاقي مي‌افتد. من و جرارد به بازيکنان جوان اين را گفتيم که بايد هرچه در توان داريم بگذاريم تا زود به خانه نرويم.

لمپارد ادامه داد: مي‌خواستيم به بقيه نشان دهيم که دو فينال در پيش داريم اما زمان زيادي براي آماده شدن نداريم. بازيکنان جوان خوبي در ترکيب داريم، کادرفني هم خوب کار مي‌کند و همه ما از شرايطي که در آن قرار داريم، آگاهيم.

هافبک تيم ملي انگليس گفت: ممکن است سرمربي ابتدا با من و جرارد صحبت کند يا يکي از ما اما فکر نمي‌کنم که اين در طول مسابقه باشد. شما چه فکر مي‌کنيد؟ آيا بايد در بازي خود تغيير ايجاد کنيم؟ يا اين که بايد عضوي از کادرفني شويم. من براي اين کار آماده‌ام! اتفاقا هاجسون هم مربي‌اي است که صحبت‌هاي بازيکنان را مي‌پذيرد و از آن دست افرادي نيست که اگر چيزي بگوييد تحمل شنيدنش را نداشته باشد. گري‌ نويل هم همين‌طور است. به طور کلي کار کردن با مربي که نمي‌خواهد به حرف شما گوش دهد، سخت است.

لمپارد درباره احتمال بازي کردن خود هم گفت: واضح است که من دوست دارم بازي کنم اما مي‌دانم که هميشه نمي‌توانم در ترکيب باشم. پايان اين هفته 36 ساله مي‌شوم و در چند فصل گذشته هم همه بازي‌ها را انجام نداده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.