چهارشنبه، ۲۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۲۰

سلامت نیوز: سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر بهداشت در جلسه امروز این کمیسیون و بررسی مصرف روغن پالم و…

سلامت نیوز: سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر بهداشت در جلسه امروز این کمیسیون و بررسی مصرف روغن پالم و همچنین معرفی استان‌های شیراز و مازندران برای اجرای پایلوت طرح پزشک خانواده خبر داد.

محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از مواردی که در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت اجرای طرح پزشک خانواده در استان‌های شیراز و مازندران به صورت پایلوت بود.

وی ادامه داد: در همین راستا تعدادی از استادان دانشگاه نیز در جلسه حضور داشتند و نحوه اجرا و مشکلاتی که بر سر راه است مورد بررسی قرار گرفت.

وی همچنین گفت: گزارشی درباره مصرف پالم در لبنیات ارائه شد و آقای وزیر گفتند که گزارش جدیدی درباره مصرف روغن پالم در کشور مطرح نشده است.

این نماینده مجلس افزود: نمایندگان بر این مساله تاکید داشتند که استفاده روغن پالم در لبنیات موردپیگیری قرار گیرد و کسانی که اقدام به این کار کرده‌اند به مراجع قضایی معرفی شوند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت در پایان گفت که در جلسه امروز قرار بود سوالاتی از وزیر مطرح شود که نمایندگان سوالات خود را پس گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *