دوشنبه، ۲۰ مرداد ۹۳ - ۱۱:۰۹

بولدوزری که برای تخریب مجتمع مسکونی دخانیات خوی اقدام کرده بود با اعتراض و مقاومت ساکنان این مجتمع مواجه شد در نتیجه چند…

بولدوزری که برای تخریب مجتمع مسکونی دخانیات خوی اقدام کرده بود با اعتراض و مقاومت ساکنان این مجتمع مواجه شد در نتیجه چند نفر از ساکنان در این حادثه مجروح شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه آذربایجان‌غربی، مجتمع مسکونی دخانیات در خیابان شهید احمدنیا خوی قرار دارد و در حال حاضر 45 خانوار در آن سکونت دارند.

سعید از ساکنان این مجتمع با بیان اینکه شرکت دخانیات بدون اطلاع ساکنین، این مجتمع را به قیمت ناچیز یک میلیارد و800 میلیون تومان فروخته است به ایسنا گفت: مدیرعامل شرکت فدک که این مجتمع را از شرکت دخانیات خریده است قصد تخریب این مجتمع را داشت.

وی ادامه داد: مدیرعامل فدک فریاد می‌کشید ماندن شما در این جا جلوی سود 70 میلیارد تومانی مرا گرفته و به هر طریق ممکن باید اینجا تخریب شود که این با اعتراض و مقاومت ساکنان مواجه شد و چند نفر زیر آوار ماندند و به علت جراحت به بیمارستان انتقال داده شدند.

سمیه واحدی، عضو شورای اسلامی شهر خوی نیز که در محل حادثه حضور داشت در گفت وگو با ایسنا ضمن اعتراض به این حرکت خشونت‌آمیز اظهار کرد: آیا این ناامنی و رعب و وحشت که در شهر و بین مردم ایجاد م‌ شود، جایز است؟ حضورماموران یگان ویژه و بردن زن مجروح به بیمارستان جایز است؟ بنده مدافع حقوق مردم هستم.

شرفخانی معاون سیاسی فرماندار خوی نیز در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه فرماندار دستور توقف عملیات تخریب را داده است، اظهار کرد: فرماندار دستور داده این قضیه با رضایت طرفین و بصورت مصالحت‌آمیز حل وفصل شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.