یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۱۱:۲۰

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان از انجام بالغ بر شش هزار و 500 بازرسی در سواحل و آبهای هرمزگان در…

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان از انجام بالغ بر شش هزار و 500 بازرسی در سواحل و آبهای هرمزگان در شش ماهه نخست سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خلیج فارس، حسن طولابی با بیان این خبر اظهار کرد: در شش ماه نخست امسال بیش از شش هزار و 561مورد بازرسی و بازدید توسط این یگان در دریا و ساحل این استان به منظور ارتقاء امنیت صیادی و حفاظت بیش تر ذخایر آبزیان صورت گرفته است.

وی افزود: توقیف بیش از 120 فروند شناور صیادی متخلف کلاس قایق و لنج در این مدت از نتایج این میزان بازرسی یگان حفاظت از منابع آبزیان شیلات هرمزگان بوده است که از این میان تعاداد 75 فروند شناور به کمسیون های مربوطه معرفی شده‌اند.

این مسئول در رابطه با کشفیات یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در این مدت گفت: کشف بیش از 330 کیلوگرم میگو صید شده غیرمجاز و بالغ بر 10 هزار کیلوگرم ماهی مخلوط از کشفیات این یگان در شش ماه اول سالجاری بوده است.

وب افزود: کشف 114 تخته صید ترال، بالغ بر 11هزار متر طناب، پنج هزار و 221 طاه تور منوفلامنت غیرمجاز و 60 دستگاه تور ترال قایق از دیگر کشفیات یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان در این مدت بوده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان در پایان متهمین بازداشت شده در این مدت را 80 نفر خواند و افزود: امیدواریم جامعه صیادی استان هرمزگان با همکاری و یاری بیش از پیش خود ما را در کاهش برخوردهای قهری یاری کنند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.