یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۵۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ ˈعلی مجیدزادهˈ روز یکشنبه در نشست ارایه عملکرد پلیس راه هرمزگان با اعلام این خبر اظهار داشت: این…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ ˈعلی مجیدزادهˈ روز یکشنبه در نشست ارایه عملکرد پلیس راه هرمزگان با اعلام این خبر اظهار داشت: این خودرو سواری به دلیل سرعت غیرمجاز توسط ماموران پلیس راه هرمزگان در جاده بندرعباس – میناب متوقف شده است.

وی با بیان اینکه پس از بررسی پرونده این راننده و خلافی های خودرو وی، مشخص گردید که تاکنون 64 میلیون ریال برگ خلافی برای این خودرو صادر شده، تاکید کرد: رانندگان باید توجه داشتند که پلیس راه در برخورد با کسانی که رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را جدی نمی گیرند، بسیار قاطع و محکم است.

فرمانده پلیس راه هرمزگان از رانندگان خواست تا همواره به منظور حفظ جان خود و سایر سرنشینان خودرویشان و همچنین دیگر هموطنانمان ، رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را بسیار جدی بگیرند و همواره با سرعت مطمئنه رانندگی کنند که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

سرهنگ مجیدزاده در این نشست از توقیف یک دستگاه خودرو زانتیا در مسیر میناب- جاسک خبر داد و خاطرنشان شد: ماموران این حوزه استحفاظی حین کنترل محور مواصلاتی به این خودرو مشکوک و دستور توقف دادند که راننده بی توجه به فرمان پلیس ضمن رها کردن خودرو اقدام به فرار کرد.

وی اظهار داشت:راننده فراری دستگیر شد و در بازرسی از خودرو مسروقه یک کیلوگرم حشیش کشف شد.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.