شنبه، ۲۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۶

مدیر امور منابع آب گنبد، مینودشت و گالیکش از توقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز تراکتوری در شهرستان گالیکش خبرداد. مهندس جواد تیموری در…

مدیر امور منابع آب گنبد، مینودشت و گالیکش از توقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز تراکتوری در شهرستان گالیکش خبرداد.

مهندس جواد تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: به دنبال گزارش‌های دریافت شده، عوامل گروه گشت و بازرسی این امور منابع آب گنبد، مینودشت و گالیکش با هماهنگی پاسگاه انتظامی به محل حفاری غیرمجاز در محدوده شهرستان گالیکش عزیمت کرده و پس از اقدامات و بررسی‌های لازم، دستگاه حفاری مورد نظر توقیف شد.

تیموری گفت: در این روزها به دلیل افت شدید آب سفره‌های زیرزمینی، انگیزه برای حفاری‌های غیرمجاز نیز افزایش یافته است که این امر تلاش شبانه‌روزی و نظارت عوامل بازرسی این اداره را در پی داشته است به طوری که شاهد کاهش آمار حفر چاه‌های غیرمجاز هستیم.

مدیر امور منابع آب گنبد، مینودشت و گالیکش در ادامه افزود: این اداره تمامی تلاش خود را در راستای جلوگیری از هر گونه حفاری غیرمجاز در حوزه استحفاظی خود به کار می‌گیرد و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد جدی خواهد کرد.

تیموری از دادگستری و نیروی انتظامی شهرستان گالیکش و سایر نیروهای موثر که همواره در جلوگیری از حفر چاه‌های غیرمجاز و برخورد با حفاران غیرمجاز با این اداره همکاری می‌کنند، تشکر کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *