شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، محسن افشارچی ظهر جمعه در جمع اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان در محل سالن الغدیر دانشگاه زنجان…

به گزارش خبرنگار مهر، محسن افشارچی ظهر جمعه در جمع اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان در محل سالن الغدیر دانشگاه زنجان افزود: ایرانیان از نعمت های بی شماری برخوردار هستند و باید قدر دان آن باشند اما بزرگترین نعمتی که خداوند متعال به نسل کنونی و انقلاب عطا کرده، تولد در عصر امام خمینی(ره) بوده است.

وی با اشاره به زوایی شخصیتی امام خمینی(ره) ادامه داد: آن امامی که ما می شناسیم می گوید تا کفر و استکبار هست مبارزه هست و تا زمانی که مبارزه هست، ما نیز هستیم.

افشارچی با تاکید بر اینکه باید قدر دان این نعمت بود و از برکات چنین رهبر و امامی نهایت بهره برداری را داشت افزود: در عصر جاهلیت مدنی که غرب با تمام امکانات و قدرت در تلاش برای تحمیل اندیشه خود به تمام جهانیان بود، مردی برخواست و در مقابل خواست آنان قد علم کرد و ایرانیان را پیرو خود ساخت.

رییس دانشگاه زنجان گفت: همان امام می گوید ما شریک غم تمام مظلومان عالم هستیم و اگر کفر بخواهد در مقابل دین ما بیاستد ما در مقابل تمام دنیای آنان ایستادگی خواهیم کرد.

افشارچی با تاکید بر اینکه باید در مقابل دشمنان ایستاد و از هیچ جهان خواری نترسید تا به موفقیت و پیروزی دست یافت افزود: شکر نعمت آن مقاومت در برابر خواست و فشار دشمنان است تا بتوان در مسیر عدالتی حرکت کرد که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب سالهای سال دنبال آن بوده اند، حرکت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.