دوشنبه، ۰۳ آبان ۹۵ - ۱۰:۵۸
تولد عجیب یک دختر بچه ای آمریکایی در 2 زمان متفاوت

تولد عجیب یک دختر بچه ای آمریکایی در ۲ زمان متفاوت در حالی با حضور پزشکان رخ داد که مادر این کودک آمریکایی…

تولد عجیب یک دختر بچه ای آمریکایی در ۲ زمان متفاوت در حالی با حضور پزشکان رخ داد که مادر این کودک آمریکایی که اهل شمال تگزاس است پس از بروز بیماری عجیب در زمان بارداریش مجبور شد که دو بار کودک خود را به دنیا بیاورد. موضوعی که در علم پزشکی خیلی کم رخ می دهد . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

گاهی یک بیماری باعث وقوع اتفاقات زیادی در زندگی یک انسان می شود درست مانند تولد عجیب یک دختر بچه ای آمریکایی در ۲ زمان متفاوت که علت آن نیز نوعی بیماری بنام تراتوم استخوان دنبالچه نوعی تومور است که معمولا پیش از تولد اتفاق افتاده و از دنبالچه جنین رشد می‌کند.این تومور مرگبار در یکی از هر ۳۵ هزار مورد تولد به ویژه در میان نوزادان دختر رخ می‌دهد. تولد عجیب

 تولد عجیب برای دختر بچه مارگارت بومر این گونه رخ داده است که وی در زمان سونوگرافی در هفته شانزدهم بارداری خود متوجه وجود این تومور در بدن جنینش شد. اگرچه برخی تومورها در زمان بارداری قابل تحمل بوده و می‌توان آن‌ها را پس از تولد برداشت، اما تراتوم استخوان دنبالچه باعث مشکلات زیادی در جریان خون می‌شود. این تومور همچنین همراه با کودک رشد کرده و گاهی اوقات در رشد کودک مانع ایجاد می‌کند.

به گفته پزشکان اگر چه دبار تولد در علم پزشکی می توان تولد عجیب نام بگیرد اما در برخی موارد، تومور برنده شده و قلب دچار نارسایی می‌شود که نتیجه آن مرگ کودک است که در این میان در هفته بیست و چهارم بارداری این زن نیز ، جنین طی یک عمل جراحی از بدن مادر بیرون کشیده شد تا تومور از بدن وی برداشته شود. سخت‌ترین بخش کار، برداشتن کودک بدون آسیب زدن به رحم مادر بود.

در مورد این کودک، به دلیل بزرگ بودن بیش از حد تومور، برش بزرگی روی شکم مادر زده شد و کودک در خارج از رحم عمل شد. این عمل جراحی با موفقیت انجام و کودک مجددا به بدن مادر بازگردانده شد. تولد عجیب

بومر چهار ماه پیش مجددا تحت عمل سزارین قرار گرفت و این بار کودک خود را بطور کامل در سی و شش هفتگی به دنیا آورد که به گفته پزشکان این کودک به عمل‌ جراحی دیگری برای برداشتن کامل تومور نیاز دارد و باید مجددا چند بار مورد بررسی قرار بگیرد.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]techtimes[/highlight]

4 دیدگاه برای “تولد عجیب یک دختر بچه ای آمریکایی در ۲ زمان متفاوت + عکس”

 1. رهام گفت:

  خیلی جالب بود

 2. سیما گفت:

  این کوچولو چه مقاومتی داشته

 3. شاخه وان گفت:

  هم عجیبه و هم جالب

 4. مبینا گفت:

  بیچاره مامانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.