پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۵

به گزارش ایرنا از اعلام روابط عمومی بیمه دانا در رونوشت خبر ارسالی این بیمه به خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) آمده است این…

به گزارش ایرنا از اعلام روابط عمومی بیمه دانا در رونوشت خبر ارسالی این بیمه به خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) آمده است این اقدام به دنبال ابلاغ آیین نامه 74 درمان «جدید» بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

بر اساس اعلام بیمه دانا پیش از تغییر سیاست های جاری کشور در خصوص تعداد فرزندان و به تبعیت از آیین نامه های بیمه مرکزی هزینه های زایمان برای فرزند چهارم به بعد پرداخت نمی شد، اما به محض ابلاغ آیین نامه 74 درمان «جدید» بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه دانا به استناد آن نسبت به پرداخت هزینه زایمان بدون هیچگونه محدودیتی در تعداد فرزند به هموطنان عزیز اقدام می نماید.

اعلام خبر مزبور از سوی بیمه دانا به دنبال انتشار گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی ایرنا با عنوان ˈنوزاد بخشنامه ای و بخشنامه نوزادیˈ در تاریخ دهم تیر ماه صورت می گیرد.

در این گزارش با اشاره به سیاست های جاری برای افزایش جمعیت در کشور به محدودیت های برخی از شرکت های بیمه در ارتباط با پرداخت هزینه زایمان فرزند سوم و چهارم اشاره شده بود.

اجتمام(1)**ن.س**1436

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.