پنجشنبه، ۱۶ مرداد ۹۳ - ۰۳:۲۸

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد. علی سالارکیا در گفت‌وگو با خبرنگار…

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.

علی سالارکیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی و پویا است که در حوزه‌های مختلف پژوهشی، علمی و فرهنگی فعالیت دارد.

وی افزود: این نهاد علاوه بر اجرای طرح‌های مختلف خرد و کلان در حوزه‌های مختلف زمینه اشتغال‌زایی برای افراد زیادی را نیز فراهم آورده است.

سالارکیا ادامه داد: جهاد دانشگاهی با حرکت جهادی و با برنامه‌ریزی‌های مناسب زمینه رسیدن به مرز خودکفایی در بسیاری از حوزه‌های علمی کشور را فراهم آورده است.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز یادآورشد: به جز مباحث علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی فعالیت‌های قابل تقدیری نیز در موضوعات مختلف فرهنگی داشته و با ارائه و اجرای طرح‌های مناسب فرهنگی زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را فراهم کرده است .

این مسئول تصریح‌کرد: نهادها و دستگاه‌های مختلف استان می‌توانند با همکاری با جهاددانشگاهی و انعقاد تفاهمنامه در زمینه‌های مشترک کاری مسیر توسعه استان را بیش از پیش هموار سازند.

وی گفت: امید است با حمایت بیشتر مسئولان مجموعه جهاد دانشگاهی البرز در مسیر تجاری‌سازی طرح‌های خود به موفقیت بیشتری برسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *