دوشنبه، ۰۸ آبان ۹۶ - ۰۳:۵۳
تولید کفشی برای دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی

تولید کفشی خاص برای دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی در حالی این روزها مورد توجه قرار گرفته است که کفش‌…

تولید کفشی خاص برای دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی در حالی این روزها مورد توجه قرار گرفته است که کفش‌ های برفی معمول برای راه رفتن در برف با گام‌های آهسته و شمرده مناسب هستند. اما اکنون کفش‌های ورزشی به بازار آماده که از جنس فوم بوده و می‌توان با آن روی برف‌ها دوید.با الهام از کتانی مخصوص دو، نوعی کفش سبک و شناور ساخته شده که به وسیله آن ها می‌توان در زمستان و روی برف‌ها نیز دوید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی و بخصوص داشتن کفشی مناسب امروزه به عنوان یک چالش بزرگ همواره سد راه علاقه مندان حضور در مناطق برفی است و به طور معمول کفش‌های برفی با قالبی آلومینیومی ساخته می‌شوند اما در این اواخر برندهای مختلف سعی کردند با به کار بردن فوم تا حدی از وزن این کفش‌ها بکاهند.

بنابراین در همین راستا شرکت Crescent Moon برای دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی یک کفش برفی تمام فوم ساخته است. این کفش‌ها که هنوز نام مناسبی ندارند، به طور کامل از فوم EVA ساخته می‌شوند. این نوع فوم بیش‌تر دربخش میانی کفش‌های ورزشی به کار می‌رود. شکل خاص این کفش‌ها و انحناهای آن به حرکت راحت‌تر فرد کمک می‌کند.

بر خلاف کفش‌ های برفی دیگر که روی کفش فرد بسته می‌شوند و البته این نمونه ثابتش است بنابراین هنگام راه رفتن در پا نمی‌لغزد و تکان نمی‌خورد و مهمتر از همه به هنگام دویدن و راه رفتن در مناطق برفی فردی که از این نوع کفش استفاده می کند کمتر خسته شده و البته راه رفتن برای وی راحت و آسان می شود.

روی بخش بالایی کفش برفی نوعی ضربه‌گیر قرار دارد که تاثیر فشرده شدن برف زیر پا و برخورد آن با زمین را کاهش می‌دهد. بخش زیرین کفش سخت‌تر است و از نوعی کامپوزیت EVA ساخته شده است. همچنین با الهام از تایرهای برفی، در آن شیارهایی ایجاد می‌شود و به این ترتیب راه رفتن در برف تسهیل می‌شود.

این در حالی است که این شرکت کفش‌های برفی جدید خود را ماه آینده در SIA Snow Show در دنور ، مرکز ایالت کلورادو آمریکا به نمایش می‌گذارد.

[highlight]منبع[/highlight]  newatlas

9 دیدگاه برای “تولید کفشی برای دویدن و راه رفتن آسان در مناطق برفی + عکس”

 1. فهيمه گفت:

  باحاله 👍👍👍

 2. علي گفت:

  خیلی عالی

 3. جواد گفت:

  طراحی باحالی داره

 4. ترانه گفت:

  خیلی بلنده !

 5. روزبه گفت:

  احساس میکنم غیر استاندارد هستش

 6. اميرعلي گفت:

  چه عالی 👍👍

 7. دانيال گفت:

  برای عمق زیاد خوبه

 8. سنا گفت:

  هر کار سختی داره آسون میشه

 9. زرنشان گفت:

  سلام چطور میشه خرید بدجوری لازم دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.