جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۰۶

در ادامه رقابت‌هاي واليبال نشسته قهرماني آسيا و در چهارمين روز اين مسابقات تيم ملي واليبال نشسته مردان ايران در نخستين ديدار مرحله…

در ادامه رقابت‌هاي واليبال نشسته قهرماني آسيا و در چهارمين روز اين مسابقات تيم ملي واليبال نشسته مردان ايران در نخستين ديدار مرحله نيمه نهايي در سه ست متوالي و با امتيازهاي 25 بر 18، 25 بر 14 و 25 بر 16 چين را شکست داد تا به عنوان اولين تيم به فينال مسابقات قهرماني آسيا راه پيدا کند.

به نقل از فارس، تيم ملي واليبال نشسته ايران در دور مقدماتي هم موفق به شکست تيم‌هاي قزاقستان، ژاپن و مغولستان شده بود. ملي‌پوشان ايران فردا (جمعه) در ديدار نهايي اين رقابت‌ها با برنده بازي عراق و قزاقستان بازي خواهند کرد.

مجيد لشگري، داوود علي پوريان، صادق بيگدلي، محمد خالقي، رضا پيدايش، مهرزاد مهروان، ناصر حسن‌پور، حسين فرزانه، حسين گلستاني، آرش خرمالي، مجتبي حيدري و مهدي بابادي ملي‌پوشان ايران در مسابقات واليبال نشسته قهرماني مردان آسيا هستند که با هدايت هادي رضايي به ميدان مي‌روند.

عليرضا معمري، بهمن تاروردي‌زاده، فريد صائبي و علي اخوان به عنوان مربيان، محمد صفري به عنوان فيزيوتراپيست و علي کشفيا به عنوان سرپرست تيم ملي واليبال نشسته ايران را در مسابقات قهرماني آسيا همراهي مي‌کنند.

در نخستين بازي مرحله نيمه نهايي گروه زنان نيز تيم ملي واليبال نشسته چين 3 بر صفر و با امتيازهاي 25 بر 10، 25 بر 7 و 25 بر 11 مقابل مغولستان به پيروزي رسيد تا به ديدار نهايي اين رقابت‌ها راه يابد.

تيم چين فردا جمعه در ديدار نهايي با برنده ديدار تيم ملي واليبال نشسته ايران و ژاپن بازي خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *