یکشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۶ - ۰۷:۴۳
تکرولز رن

تکرولز رن درحالی به زودی در نمایشگاه کونکورسو الگانزا ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد که این نخستین خودرو با سوخت ترکیبی است که تکرولز…

تکرولز رن درحالی به زودی در نمایشگاه کونکورسو الگانزا ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد که این نخستین خودرو با سوخت ترکیبی است که تکرولز آن را طراحی و تولید کرده. در ادامه به معرفی این خودرو جدید خواهیم پرداخت. با میهن پست همراه شوید.

تکرولز رن با ظاهری شگفت انگیز قطعا یکی از خودروهای چشمگیر در نمایشگاه کونکورسو الگانزا ۲۰۱۷ خواهد بود که از روز جمعه ۲۶ ماه می تا دوشنبه ۲۸ ماه می برگزار خواهد شد. این خودرو با سه صندلی و المان‌ هایی آینده‌ نگرانه‌ دارای جذابیت های زیادی برای علاقمندان خواهد بود.

موسس و مدیر کمپانی تکرولز رن در خصوص این ابر خودرو  می‌ گوید:

به دنبال واکنش‌ ها و بازخوردهای بسیار خوب و تشویق‌کننده‌ ای که در پی معرفی این خودرو در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ صورت گرفت، به نظر می‌رسد رویداد کونکورسو الگانزا ۲۰۱۷، یک محل ایده‌آل برای ارائه‌ی نسل دوم این خودروی سوپر اسپرت باشد. این رویداد معتبر می‌تواند نمایانگر ویژگی و انحصاری بودن رن (Ren)‌ باشد؛ خودرویی که طراحی منحصربفردش آن را به یکی از ستاره‌ های نمایشگاه بدل می‌ کند. این در واقع نخستین رویداد از مجموعه‌ی چند نمایشگاه خودرویی ویژه‌ ای است که ما امیدواریم بتوانیم در آنها با خودروی جدید رن حاضر شویم تا به این ترتیب در ساعات پیش رو، نخستین کاربرد از فناوری انقلابی TREV را به نمایش بگذاریم؛ نوعی از فناوری که در حال حاضر به مرحله‌ی پیش‌ تولید، نزدیک می‌ شود.

تکرولز رن در حالت پیک عملکرد خود، توان بیشینه‌ی ۱۲۸۷ اسب بخار فراهم می‌کند. این در حالی خواهد بود که خودرو با ۸۰ لیتر سوخت دیزل، قادر به حرکت تا مسافت ۱۱۷۰ کیلومتر است. همچنین باید اشاره کنیم که گشتاور بیشینه‌ی گزارش‌شده برای رن برابر با ۲۳۴۰ نیوتون‌متر برآورد می‌شود و به خودرو اجازه می‌دهد تا بتواند در حدود ۲.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و نهایت سرعت ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشد. به لطف طراحی خاص رن با سه صندلی، انتظار می‌رود به‌عنوان یکی از چشمگیرترین و خاص‌ترین خودروهای به نمایش گذاشته‌شده در فستیوال، مطرح باشد.

فابریتزیو جوجارو، طراح تکرولز رن در این مورد چنین توضیح داده است :

ما طرحی از یک خودرو ایجاد کرده‌ ایم که بازتاب‌ دهنده‌ عملکرد متحیرکننده‌ رن با به کار گرفتن یک شیشه‌ جلوی متمایز و خاص همانند جت‌ های جنگنده است. المان‌ های آینده‌ن گرانه‌ ای همچون چراغ‌ های جلوی لیزری و لامپ‌ های LED ستاره‌ ای در بخش عقب به ظاهر جذاب این خودرو افزوده‌ اند. بالاترین و بهترین کیفیت از مواد نیز در داخل این خودرو به کار رفته است تا به این ترتیب، بالاترین سطوح لوکس بودن از یک خودروی سوپر اسپرت را به ارمغان بیاورد. ما به‌طور شگفت‌ انگیزی از طراحی این سوپرخودرو احساس غرور می‌کنیم و به دنبال این هستیم که مشخصه‌ های بی‌ همتای آن را برای مهمانان نمایشگاه کونکورسو الگانزار در آخر ماه جاری میلادی ارائه دهیم.

در حالی که فناوری TREV تکرولز در وهله‌ نخست در خودروی رن به کار بسته خواهد شد؛ اما گروه تحقیقاتی مربوطه همچنان در حال توسعه‌ نسخه‌ های تغییر یافته‌ ای از این فناوری برای نصب و استفاده از آن در خودروهای سواری معمولی و وسیله‌ های نقلیه‌ تجاری هستند.

باهم در میهن پست تصاویری از خودرو تکرولز رن را مشاهده خواهیم کرد.

[highlight]منبع  [/highlight] carscoops

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *