پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۸

علی سالاری چهارشنبه در حاشیه بازدید از ادارات این شهرستان گفت: اکنون که فرصت خدمت صادقانه به خلق برای شما فراهم شده با…

علی سالاری چهارشنبه در حاشیه بازدید از ادارات این شهرستان گفت: اکنون که فرصت خدمت صادقانه به خلق برای شما فراهم شده با استعانت از درگاه الهی، فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به آحاد مختلف مردم که همواره پشتیبان نظام بوده اند، گام برداریم .

وی خاطر نشان کرد:ادارات دولتــی بایــد برنامه منطقــی وواقع بینانه ای بــرای جلب رضایت ارباب رجوع طراحی واجرا کنند وازطریق طراحی، اجرا، ارزشیابی ، به طور مستمر؛ عملکرد اداره خود را بهبود بخشــیده تا به اهداف خود نائل شوند. برای این منظور درک انتظارات مراجعین و مأموریت های اصلی و فرعی اداره ضروری است.

فرماندار جاسک درمورد اهمیت وتوجه مدیران به کارشان بیان داشت:کاردارای ارزشی ذاتی است ،برخــی از فعالیت ها درطــول زمان، انســان ها را هدفمند، ژرف اندیش و ملی نگر بار می آورند ودر عوض برخی از فعالیت ها، انسان ها را دچار روزمره گی، ســطحی نگری،جزئی نگری و شخصی نگری می سازد.

فرماندار جاسک به همراه کارشناس دفتراجتماعی ،رسیدگی به شکایات ومسوول روابط عمومی فرمانداری به منظور رسیدگی به مشکلات مردم و بررسی چگونگی خدمات ادارات دولتی به ارباب رجوع، به طور سرزده ازاداره جهاد کشاورزی ،آب وفاضلاب روستایی ،برق ، شهرداری ،تعاون کار ورفاه اجتماعی ،ثبت اسناد واملاک بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت و خدمات رسانی این ادارات قرار گرفت.ک/2

7199/668

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.