پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۷:۱۵

در آستانه هفته دفاع­ مقدس، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با خانواده شهید یزدان انگارنویس از شهدای استان سمنان دیدار کرد. به…

در آستانه هفته دفاع­ مقدس، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با خانواده شهید یزدان انگارنویس از شهدای استان سمنان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، سیدمحمد موسوی­‌زاده در این دیدار با ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: شهیدان با نثار جان خود، همچون نقاطی روشن، روشنایی­‌بخش راه معنویت و ارزش‌ها در جامعه هستند.

وی با بیان این­‌که شهدا با اخلاص و روحیه ایثارگری، سرمایه وجودی خودشان را در راه خدا هدیه کردند، افزود: این عزیزان با بهترین و والاترین دارایی که هستی آنها بود، دِین خود را به اسلام و کشور ادا کردند.

موسوی­‌زاده با بیان این­‌که شهدا نقطه اوج هستی‌اند، تصریح کرد: شهدا حق بزرگی به گردن همگی ما دارند و جملگی می­‌باید در راستای پاسداشت خون آنها و انتقال ارزش‌ها به نسل بعدی بکوشیم.

وی با اشاره به این­‌که تکریم خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان است، یادآور شد: به برکت دعای خانواده شهدا، امید است بتوانیم نقش خودمان را در عرصه خدمت‌گذاری به طور مناسبی ارائه نموده تا گوشه­‌ای از دِین خود را به شهیدان و خانواده شهدا ادا نماییم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *