سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۱

حميدرضا سياسي پس از جلسه هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌در جلسه امروز ابتدا در خصوص…

حميدرضا سياسي پس از جلسه هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌در جلسه امروز ابتدا در خصوص وضعيت استعفاي حميد استيلي صحبت شد. استعفاي استيلي به دست ما رسيد و حالا آن را به دبيرخانه مجمع باشگاه واقع در وزارت ورزش دفتر امير خادم و وزير ارسال کرديم تا آنها نظر نهايي و تصميم نهايي را بگيرند.

وي درباره پرونده خلعتبري و سيدجلال حسيني نيز، گفت: درباره خلعتبري مقرر شد به زودي رحيمي اقدامات لازم را انجام دهد. هيأت مديره نظرات خود را به رحيمي گفت و دستورات لازم را داد. حالا قرار است که وي در جلسه‌اي با خلعتبري وضعيت نهايي اين بازيکن را مشخص و به نتيجه برسد. ما توپ را به زمين رحيمي و خلعتبري انداخته‌ايم تا خودشان تکليف را طبق چارچوب باشگاه روشن کند.

سياسي در مورد مشکلات سيد جلال حسيني نيز گفت: در جلسه امروز درباره اين بازيکن هيچ حرفي نزديم.

وي درباره احتمال ترک هيأت مديره توسط دکتر زادمهر نيز، گفت: ما ابتدا پس از مباحث اوليه خواجه‌وند عضو هيأت مديره را به عنوان سخنگوي جديد باشگاه انتخاب کرديم تا بعد از استيلي در اين خصوص مشکلي نداشته باشيم.

وي افزود: زادمهر هم بحث رفتنش اصلا مطرح نيست و مسئله‌اي نيست که بخواهيم ما درباره آن صحبت کنيم. هيچ صحبتي در خصوص رفتن زادمهر به راه‌آهن نيست و اين حرف يک نوع شايعه است. شايد استيلي با ايشان دوستانه صحبت‌هايي داشته اما اين موضوع ربطي به حضور زادمهر در راه‌آهن ندارد.

سياسي در پايان در پاسخ سؤالي که آيا عضو جديد به هيأت مديره اضافه خواهد شد يا خير، گفت: در اين باره بايد شخص وزير نظر بدهد و به مرتبط نمي‌شود. اضافه شدن و يا کم شدن هيأت مديره پرسپوليس فقط با نظر وزير است. وزير بايد نسبت به اين موضوع اظهارنظر کند که انشاءالله مشکل خاصي نيست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *