سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۵

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: باند دوم محور سیرجان به مجتمع گل‌گهر تا پایان امسال تکمیل می‌شود. به…

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: باند دوم محور سیرجان به مجتمع گل‌گهر تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، «شهباز حسن‌پور» با اشاره به این‌که تا یک ماه آینده 20 کیلومتر از محور دوم سیرجان به گل گهر زیر بار ترافیک می‌رود، اظهار کرد: تلاش می‌شود تا پایان امسال و یا اوایل سال آینده این باند به طور کامل تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه محور «سیرجان – گل‌گهر» 60 کیلومتر مسافت دارد، گفت: این جاده یکی از محورهای پرتردد شهرستان سیرجان محسوب می‌شود.

نماینده‌ی مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزانه 8000 نفر از کارکنان مجتمع گل‌گهر در سه شیفت کاری در این جاده تردد می‌کنند، افزود: این تعداد به غیر از ماشین‌آلات سنگین این مجتمع و یا سایر خودروهای عبوری است.

حسن‌پور با اشاره به اینکه متأسفانه هر سال حوادث جاده‌ای دلخراشی در محور «سیرجان – گل‌گهر» به وقوع می‌پیوندد، تصریح کرد: باند دوم این محور از محل اعتبارات مجتمع گل‌گهر و نیز راه و شهرسازی تأمین شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.