یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان ماه پرورش روح و مهار نفس اماره و بهترين فرصت بندگي است.

وی با اشاره به اینکه ماه رمضان فرصت هدایت بشريت به سوي الله است، افزود: ماه رمضان،ماهی است که خداوند آن را به بندگانش هديه کرده تا بندگان بتوانند در آن از رحمت و مغفرت خداوند بهره‌مند شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: امسال یکی از اولویت برنامه ما در حوزه جوانان، احیای گفتگوی جوان با مسئولان و مدیران و واگذاری برنامه‌ها به سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی است.

جمشیدی با بیان اینکه شورای ورزش استان بوشهر در سال 93 پویا و فعال شده است، عنوان کرد: شورای ورزش استان بسیار با اهمیت است و با توجه به حضور مدیران اجرایی استان بوشهر، شورای ورزش با این ترکیب می‌تواند حمایت همه جانبه از ورزش داشته و در این زمینه موفق عمل کند.

حمایت از هیئت‌ها و تیم‌های ورزشی/راه‌اندازی و افتتاح چند پروژه بسیار مهم ورزشی

وی اظهار کرد: چگونگی راهکارهای حمایت از هیئت‌ها و تیم‌های ورزشی، نحوه تکمیل و تجهیز مراکز استعدادیابی و راهکارهای کمک به طرح آسیا ویژن در بوشهر از جمله برنامه های ما در سال 93 است.

مدیر کل ورزش و جوانان بیان کرد: همچنین بررسی وضعیت کلی استادیوم 15 هزار نفری بوشهر برای تکمیل و بهره‌‌‌برداری این طرح تا پایان سال جاری یکی برنامه های ما خواهد بود.

جمشیدی یادآور شد: با وجود اینکه در سال گذشته و مسال با کمبود مواجه بوده ایم، امسال شاهد راه‌اندازی و افتتاح چند پروژه بسیار مهم در حوزه ورزش استان بوشهر خواهیم بود که با تلاش دسته‌جمعی محقق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.