یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۸

به گزارش ایرنا، سید محمد احمدی عصر شنبه در نشست شورای اداری نی ریز این پروژه های عظیم را شامل راه آهن شیراز…

به گزارش ایرنا، سید محمد احمدی عصر شنبه در نشست شورای اداری نی ریز این پروژه های عظیم را شامل راه آهن شیراز گل گهر ،سد چشمه عاشق ، کارخانه سیمان خاکستری به ظرفیت اسمی سه هزار و 300تن تولید با اشتغال مستقیم 370نفر و چهار هزار شغل غیرمستقیم و مجتمع فولاد با یکهزار شغل مستقیم و پنجهزار شغل غیر مستقیم برشمرد.

وی با اشاره به اینکه فاز اول برخی از این پروژه ها تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد ، پیش بینی کرد ،سد چشمه عاشق سال آینده با تزریق بیشتر از طریق وزارت نیرو، به بهره برداری برسد .

استاندار گفت : علاوه بر پروژه های بزرگ یاد شده ، چهار خطه کردن محور نی ریز – استهبان – سیرجان بخصوص گردنه نی ریز که حدود شش میلیاردریال آن تامین اعتبار شده و به مناقصه گذاشته شده از جمله طرحهای مهم و در دست اقدام این شهرستان می باشد.

احمدی از طرح فاضلاب در حال اجرای نی ریز با اعتبارات بانک توسعه اسلامی ، افزایش رشته های تکمیلی و دکترای چند دانشگاه بزرگ و دهها پروژه کوچک و فعال دیگر را از جمله اقدامات تحول زا در این شهرستان عنوان کرد.

وی گفت : دولت تدبیر وامید با در پیش گرفتن مشی اعتدالی و پرهیز از هر گونه افراط و تفریط و دوری از تندروی های بیهوده گذشته که مردم را بشدت خسته کرده و با تکیه بر توان و توانمندیهای داخلی بدنبال جامه عمل پوشاندن به اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است .

شهرستان نی ریز در 192کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.ک/2

667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *