سه شنبه، ۰۱ خرداد ۹۷ - ۰۱:۴۴

تکنولوژی واقعیت افزوده در قلم و کاغذ برای اولین توسط شرکت مون‌بلان به کار گرفته شد . این شرکت که از سال ۱۹۰۶…

تکنولوژی واقعیت افزوده در قلم و کاغذ برای اولین توسط شرکت مون‌بلان به کار گرفته شد . این شرکت که از سال ۱۹۰۶ تا کنون در کار تولید خودکار و قلم های بسیلر لوکس بوده حالا کسب وکار خود را با تکنولوژی روز دنیا ترکیب کرده است . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

در هفته گذشته که نمایشگاه IFA2016 در برلین برگزار شد ، شرکت های زیادی دستاورد ها و ایده های به ثمر رسیده خود را ارائه کردند . یکی از این ابداعات جدید قلم هوشمند  StarWalker از شرکت مون‌بلان است .

این دستگاه در حقیقت از یک قلم و یک دفترچه هوشمند تشکیل شده که بسیار هم لوکس می باشند . جنس دفترچه از چرم خالص بوده و توسط شرکت Florence  ساخته شده و قلم هم با کمک ویژگی هوشمندش می تواند نوشته های وارد شده در دفترچه را بصورت دیجیتالی و البته با دست خط خود فرد روی آن وارد کند .

دستگاه StarWalker با استفاده از خاصیت هم نوایی مغناطیسی کار دیجیتالی کردن متن نوشته شده را انجام می دهد . البته باید گفت که پیش از این تبلیت  Wacom چنین ویژگی داشت اما این دستگاه جدید کاملا لوکس بوده و گفته می شود بهترین  وسیله تشخیص دست خط است که تا کنون ساخته شده .

نرم افزاری به نام Hub وجود دارد که کاربر می تواند پس از نوشتن و دیجیتالی شدن متن آن را با دیگران به اشتراک بگذارد . StarWalker حالا از ۱۲ زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند و با هر بار شارژ تا ۸ ساعت قابل استفاد است . دستگاه جوهر خاصی دارد ، که در هنگام خرید یک بسته جوهر یدکی  هم به خریدار داده خواهد شد .

البته قیت ۷۴۵ دلاری برای خرید StarWalker   با چنین ویژگی هایی بسیار زیاد محسوب می شود . اما در مجموع این دستگاه یک کالای لوکس بوده که مورد نیاز هر کسی نیست . عرضه StarWalker  برای اولین بار از انگلستان آغاز خواهد شد .

با هم در میهن پست  تصاویر تکنولوژی واقعیت افزوده در قلم و کاغذ را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع : thegadgetflow[/highlight]

یک دیدگاه برای “تکنولوژی واقعیت افزوده در قلم و کاغذ هم آمد”

  1. معین گفت:

    برای تشخیص جعل خط عاالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.