پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابراهیم هاشمی فرماندار ویژه شهرستان تنکابن شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از افتخار آفرینی مجتبی گلیج اظهار داشت:…

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابراهیم هاشمی فرماندار ویژه شهرستان تنکابن شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از افتخار آفرینی مجتبی گلیج اظهار داشت: امیدواریم که موفقیت های این جوان افتخار آفرین شهرمان ادامه داشته و در آینده شاهد رشد و موفقیت جوانان شهرستان تنکابن در تمام زمینه‌های علمی فرهنگی و هنری و ورزشی باشیم.

وی اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک به منظور حمایتهای مادی و معنوی از مجتبی گلیج و دیگر قهرمانان ورزش شهرستان که در مسابقات بین المللی موفق برای شهرستان تنکابن افتخار کسب می نمایند تمهیدات ارزنده ای اندیشیده خواهد شد.

رئیس هیئت کشتی شهرستان تنکابن کسب عنوان سومی مسابقات قهرمانی آسیا توسط مجتبی گلیج را نشانه رشد، ارتقای ورزش شهرستان و مایه افتخار و سربلندی جامعه ورزش و بوِزه کشتی گیران و کشتی دوستان شهرستان تنکابن عنوان کرد.

سهراب لاریجانی در ادامه ضمن اظهار تأسف از افزایش روز افزون سفره خانه‌های سنتی و قلیان سراها در گوشه و کنار شهرستان و حضور نگران کننده جوانان در این مراکز از مسئولین  در خواست نمود تا زمینه تشویق و ترغیب جوانان به سمت  وسوی ورزش را فراهم کنند.

وی برگزاری پنج دوره رقابتهای بین المللی جام شهید شیرودی و چندین دوره مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی کشور و لیگ برتر کشتی آزاد کشور را نشانه رشد و شکوفایی ورزش کشتی شهرستات تنکابن دانست و اظهار امیدواری کرد: موفقیت های مجتبی گلیج نه تنها در تاریخ ورزش شهرستان بلکه در تاریخ ورزش کشور ثبت خواهد شد و امیدوارم موفقیتهای این قهرمان ارزنده کشتی شهرستان در  آینده  مسیر پیروزیهای دیگر قهرمانان کشتی این دیار را  در رقابتهای مهم کشتی کشور ،آسیا و جهان را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.