پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۵۵

هافبک اتلتیکو مادرید می‌گوید شکست دادن چلسی در زمینش کار آسانی نیست. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیاگو پس از پیروزی 3…

هافبک اتلتیکو مادرید می‌گوید شکست دادن چلسی در زمینش کار آسانی نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیاگو پس از پیروزی 3 بر یک اتلتیکو مادرید مقابل چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و صعود این تیم به فینال گفت: پیروزی در اینجا کار آسانی نیست. ما بسیار عالی بازی کردیم و از رسیدن به فینال خوشحالیم. می‌دانستیم که اگر یک گل بزنیم، کار برای چلسی سخت خواهد شد. گلزنی در نیمه اول برای ما بسیار مهم بود و به ما اعتماد به نفس داد. در نیمه دوم هم به خوبی در فضاهای پشت مدافعان چلسی بازی کردیم که این سیستم، یکی از محاسن تیم ما است.

وی همچنین گفت: گل چلسی هیچ چیزی را عوض نکرد. ما می‌دانستیم که شاید این موضوع رخ دهد اما این را هم می‌دانستیم که با یک گل کنترل بازی دست ما می‌افتد. بعد از پنالتی نیز ما بازی را کشتیم و توپ را در اختیار خود درآوردیم. گل دوم را زدیم و فکر می‌کنم بهترین تیم زمین بودیم.

تیاگو همچنین گفت: حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا باور نکردنی است. روز یکشنبه ما فینال دیگری مقابل لوانته داریم و این شانس را داریم که قهرمان لیگ اسپانیا هم شویم. این فصل برای ما رویایی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.