پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، احمد تجری صبح پنجشنبه در گفتگو با رسانه‌های استان، با بیان این مطلب افزود: تيم‌هاي اسکواش بانوان و آقايان…

به گزارش خبرنگار مهر، احمد تجری صبح پنجشنبه در گفتگو با رسانه‌های استان، با بیان این مطلب افزود: تيم‌هاي اسکواش بانوان و آقايان استان گلستان به منظور شرکت در هفته اول مسابقات ليگ برتر باشگاههاي ايران عازم تهران و اهواز شدند.

وی ادامه داد: مسابقات ليگ برتر اسکواش بانوان باشگاههاي ايران از روز پنجشنبه به ميزباني باشگاه شهرداري تهران در اين شهر آغاز مي شود و تيم اسکواش گلستان با ترکيب غزال شرف پور، رضوان سادات نقيبي و بهاره رضازاده به مربيگري و سرپرستي زهرا خورشيدکلايي با رقبای خود روبرو می شود.

به گفته تجری، تيم اسکواش بانوان گلستان در دور اول اين مسابقات امروز و فردا با تيم هاي برنج سفره گيلان، فولاد ماهان اصفهان و شهرداري تهران ديدار مي کند.

رییس هیأت اسکواش گلستان همچنين از اعزام تیم آقایان به مسابقات ليگ برتر خبر داد و گفت: مسابقات لیگ برتر اسکواش آقايان ايران از روز پنجشنبه در اهواز استارت مي خورد و تيم گلستان با ترکيب طارق خان، فرزاد شکوهي و بهرام قاصدآبادي به مربيگري و سرپرستي هادي طاهري راد با تيم هاي يزد اسکواش و هيأت مازندران ديدار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.