جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۲۴

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان، تیم ملی والیبال نشسته ایران در دیدار نیمه نهایی مقابل…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان، تیم ملی والیبال نشسته ایران در دیدار نیمه نهایی مقابل چین در سه ست پیاپی و با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 14 و 25 بر 16 به برتری رسید تا به عنوان فینالیست این رقابتها به دیدار نهایی راه یابد.

تیم ملی والیبال نشسته ایران در دور مقدماتی رقابتهای قهرمانی آسیا موفق به شکست تیم های قزاقستان، ژاپن و مغولستان شده بود.

ملی پوشان ایران امروز جمعه در دیدار نهایی این رقابتها با برنده بازی عراق و قزاقستان بازی خواهند کرد.

مجید لشگری، داود علی پوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی، رضا پیدایش، مهرزاد مهروان، ناصر حسن پور، حسین فرزانه، حسین گلستانی، آرش خرمالی، مجتبی حیدری و مهدی بابادی اسامی ملی پوشانی ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی مردان آسیا است که با هدایت هادی رضایی به میدان می روند.

علیرضا معمری، بهمن تاروردی زاده، فرید صائبی و علی اخوان به عنوان مربیان، محمد صفری به عنوان فیزیوتراپیست و علی کشفیا به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال نشسته، ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران نیز در سه ست پیاپی و با امتیازات 25 بر 20، 25 بر 15 و 29 بر 27 ژاپن را شکست داد و حریف چین در دیدار نهایی شد.

زنان ملی پوش ایران در شش بازی مرحله مقدماتی چهار پیروزی کسب کردند و با شکست ژاپن در مرحله نیمه نهایی تعداد بردهای خود را به عدد پنج رساندند. ایران دو بار هم مقابل چین شکست خورده است.

تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران امروز جمعه در دیدار نهایی این رقابتها برای سومین بار به مصاف چین قهرمان جهان و پارالمپیک 2012 لندن می روند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *