سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، علی دوستی مهر پس از تساوی تیم های فوتبال جوانان و امید ایران که عصر امروز دوشنبه در کمپ…

به گزارش خبرنگار مهر، علی دوستی مهر پس از تساوی تیم های فوتبال جوانان و امید ایران که عصر امروز دوشنبه در کمپ تیم های ملی برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق گفت: تجربه بالا و فاصله سه ساله سنی بازیکنان در روند بازی تاثیر گذاشته بود. بازیکنان جوانتر بودند و تجربه کمتری داشتند اما در این شرایط هم از عملکرد آنها راضی نبودم.

وی افزود: امروز تیم های امید و جوانان انتظارات را برآورده نکردند. البته تیم امید تازه تمریناتش را شروع کرده اما عملکرد بازیکنان ما سئوال برانگیز بود زیرا دور از مسابقات بودند.

سرمربی تیم جوانان اضافه کرد: ما باید از این بازی درس بگیریم خصوصا مسئولان فدراسیون و کمیته جوانان زیرا اگر می خواهیم در مسابقات آسیایی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید در این 4.5 ماه بازیهای تدارکاتی بین المللی انجام دهیم و با تمرین و دیدار با تیم های لیگی یکی، تیم آماده نمی شود.

وی ادامه داد: بازیکنان جوانان امروز با همدیگر بیگانه بودند زیرا بازی نکرده بودند و تنها تمرین می کردند. معضل تیم ما نداشتن بازی تدارکاتی است. البته پس از لغو اردوی اوکراین امیدواریم پنجشنبه به امارات برویم و دو بازی با تیم جوانان این کشور برگزار کنیم.

دوستی مهر در پایان گفت: ما باید این واقعیت را قبول کنیم که اگر می خواهیم به جام جهانی برویم باید بازیهای تدارکاتی بین المللی انجام دهیم اگر ما زیر 30 بازی داشته باشیم در مسابقات آسیایی شانسی نداریم. فدراسیون باید هوشیار باشد زیرا مهمترین اصل در تیم‌های پایه بازیهای تدارکاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *