پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۱۲:۲۹

به گزارش خبرنگار مهر، عصر دیروز هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ورامین برگزار شد و در نهایت تیم ستاره به عنوان قهرمانی دست…

به گزارش خبرنگار مهر، عصر دیروز هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ورامین برگزار شد و در نهایت تیم ستاره به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و به عنوان نماینده ورامین در لیگ توابع استان تهران انتخاب شد.

در حاشیه این مراسم آزمان کادری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر فوتبال ورامین با عنوان جام شهید جعفری منش در ورزشگاه های تختی و کلاته این شهرستان برگزار شد و تیم های شرکت کننده به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس هیات فوتبال ورامین افزود: شهید جعفری منش یکی از ورزشکاران و مربیان با اخلاق ورامین بود که به عنوان نماد صبر و ایثار در منطقه محسوب می شد و مدتی قبل به فیض شهادت نائل آمد به همین خاطر، لیگ امسال به نام این شهید گرانقدر نامگذاری شد.

وی متذکر شد: این مسابقات از ۲۶ مردادماه و با حضور جمعی از مسئولان، فعالان و علاقمندان ورزش بطور رسم آغاز شد و طی آن بهترین بازیکنان حال حاضر منطقه، رقابتی سخت و دشوار را برای کسب مقام قهرمانی و رسیدن به مسابقات توابع استان تهران شروع کردند.

این مسئول ادامه داد: یازده تیم در لیگ برتر فوتبال ورامین حضور داشتند که به صورت رفت و برگشت با هم رقابت کرده و در نهایت تیم ستاره توانست با شکست حریفان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسد و تیم های مبارز و شهید فتحی نیز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

کادری اضافه کرد: در مسابقات لیگ برتر امسال نیز جوانان مستعدی در تیم های مختلف به کار گرفته شده بودند که در صورت توجه ویژه به آنان می توان شاهد حضور برخی از این استعدادها در تیم های مطرح کشور بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *