چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول دانشجو در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های امید و جوانان ایران ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: با توجه…

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول دانشجو در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های امید و جوانان ایران ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم فوتبال امید ایران رقابتهای آسیایی اینچئون را پیش روی خود دارد، از سوی کادر فنی برنامه‌های اردویی و بازی‌های تدارکاتی ارائه شد تا این تیم بتوانند با آمادگی بالا به مسابقات اعزام شود.

وی افزود: تیم فوتبال امید پیش از حضور در بازی‌های آسیایی دو دیدار با ازبکستان، دو دیدار با اردن، دو دیدار با ارمنستان، دو دیدار با بحرین و یک دیدار با چین برگزار خواهد کرد تا بتواند با آمادگی بالا در مسابقات پیش‌رو به مصاف حریفان خود برود.

سرپرست کمیته جوانان در خصوص حضور تیم ملی جوانان در تورنمنت چین هم خاطرنشان کرد: تیم فوتبال جوانان شهریورماه به کشور چین اعزام می‌شود تا در یک تورنمنت چهار جانبه که با حضور ایران، مکزیک، چین و یک تیم اروپایی برگزار می‌شود، شرکت کند.

دانشجو در پایان گفت: در واقع تلاش فدراسوین فوتبال و کمیته جوانان برای تیم‌های پایه و امید به گونه‌ای است که بازیکنان مرتبا در شرایط بازی و اردو بوده و در میادین مختلف به مصاف حریفان قدر خود بروند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.