جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الا سلام سید امین اله حجازی در خطبه های نماز جمعه گچساران افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الا سلام سید امین اله حجازی در خطبه های نماز جمعه گچساران افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای ایران باید مقتدرانه در برابر زیاده خواهی استکبار از حقوق مسلم ملت ایران دفاع کند.

وی با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به عنوان حامی حقوق مسلم ملت ایران است گفت: بیان هر گونه سخن غیرکارشناسی در مورد عملکرد تیم دیپلماسی موجب تضعیف آنها خواهد شد.

حجازی تصریح کرد: معیار اعتدال در نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت یازدهم این نیست که نیروهای مخلص ، متعهد، کار آمد و دلسوز به بهانه های مختلف کنار گذاشته شوند.

خطیب جمعه گچساران با بیان اینکه توطئه ننگین استکبار به دست صهیونیسم بین المللی در غزه و فلسطین دوباره قوت گرفته ابراز داشت: هدف اسراییل از ارتکاب جنایت های وحشیانه و غیرانسانی علیه مردم مظلوم فلسطین و برخی از کشورهای اسلامی فریب دادن ملت های دنیا و مشغول کردن افکار جهانیان است.

حجازی تصریح کرد: اسراییل و آمریکا با استفاده از افکار انسان های فریب خورده و نادان در سوریه و عراق در حال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بوده و از کشتار وحشیانه خود احساس رضایت و خرسندی می کنند.

خطیب جمعه گچساران با اشاره به تلاش ها و پیگیری های متعدد برای رفع مشکلات فرهنگی شهرستان گچساران از برخی کارشکنی های مسئولان استانی انتقاد کرد.

وی بیان کرد: همه مسوولان و مراکز علمی و فرهنگی باید گام های بلندی بردارند و اجازه ندهند فرهنگ غربی در کشور عادی شود.

حجازی با بیان اینکه استکبار جهانی از طریق برنامه های ماهواره ای بنیان خانواده های ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده اند، گفت: وجود ماهواره در منازل موجب بی اعتمادی زوجین و از هم پاشیدن کانون گرم خانواده ها می شود.

وی تصریح کرد: متولیان فرهنگی باید با استفاده از برنامه های مختلف مردم بویژه جوانان را نسبت به برنامه های مخرب ماهواره آگاه کنند.

7461/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *