سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۴

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر، برای حضور در رقابت‌های جهانی اینچئون کره‌جنوبی از 29…

به گزارش خبرگزاری مهر، آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر، برای حضور در رقابت‌های جهانی اینچئون کره‌جنوبی از 29 خردادماه آغاز می‌شود. 

عباس آقاکوچکی، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر با اعلام این خبر به سایت فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: برای این اردو که تا زمان اعزام ادامه دارد، 12 ملی‌پوش دعوت شده‌اند که ترکیب اصلی تیم را نیز تشکیل می‌دهند.

وی افزود: در این اردو که مرحله آخر تمرینات نیز هست، تمرکز خاصی بر روی تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها داریم و در کنار آن تمرینات بدنسازی نیز انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر خاطرنشان کرد: پس از اعزام به کره‌جنوبی و پیش از آغاز مسابقات اصلی، تورنمنتی تدارکاتی با حضور تیم‌های اسپانیا، کره‌جنوبی، ترکیه، ایران و سوئد برگزار می‌شود که شرکت در آن برای ما بسیار حائز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: اهمیت مسابقات از این جهت است که در گام اول می‌توانیم تاکتیک‌های انتخاب شده را محک بزنیم و در صورت نیاز تغییراتی در آن برای مسابقات اصلی ایجاد کنیم. در کل با توجه به تغییرات قوانین، این مسابقات فرصت خوبی برای مرور مقررات جدید است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در آخرین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر، هدایت ملی‌پوشان بر عهده عباس آقا کوچکی، سرمربی تیم ملی و کمال عشق، مربی تیم ملی است. ضمن اینکه سیدکاظم حسینی، سرپرستی اردو را بر عهده دارد و حجت الاسلام شاه‌محمدی به عنوان نماینده فرهنگی در کنار تیم خواهد بود.

اسامی دوازده بازیکن حاضر در مرحله نهایی اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر به این شرح است:

وحید غلام آزاد، مرتضی ابراهیمی، ابراهیم احمدی،مرتضی غریبلو ، علیرضا احمدی، ایمان بیک زاده، مرتضی عابدی، حسن عبدی ، غلامرضا نامی، اسماعیل حسین‌پور، محمد صحی و  سامان بلاغی

تمرینات متصل به اعزام رقابت های جهانی کره جنوبی از 29 خرداد تا 4 تیر در تهران در جریان است و ملی پوشام کشورمان 5 تیر تهران را به مقصد کره جنوبی ترک خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.