یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، محمود یاوری شامگاه شنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پیکان تهران…

به گزارش خبرنگار مهر، محمود یاوری شامگاه شنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پیکان تهران افزود: پیش بینی بازی پیچیده را داشتم اما نه تا این حد که با اعصاب بازیکنان ما بازی کنند.

وی تصریح کرد: تاکتیک تیم پیکان بر هم ریختن اعصاب بازیکنان ما بود و متاسفانه من با اینگونه رفتارها عادت ندارم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه این بازی به حالگیری شباهت داشت یادآور شد: نوع چینش بازیکنان تیم پیکان به گونه ای بود که از قبل برای کسب نتیجه مساوی وارد میدان شدند اما اینکه بخواهند بی اخلاقی کنند را پیش بینی نکردم.

یاوری تصریح کرد: از طرفی دیگر برای نهمین بازی است که تیم فجر با مشکل داوری مواجه می شود زیرا در این بازی از همان دقایقی اول داور با تم فجر من تو من بازی کرد.

وی یادآور شد: با اینکه داور این بازی سابقه خوب و درخشانی داشت اما نتوانست این بازی را مدیریت کند و تا توانست به بازیکنان فجر کارت نشان داد.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان اینکه  هر موقع صاحب موقعیت شدیم یکی از بازیکنان پیکان به زمین خورد، گفت: دلم نمی خواهد اسم این بازی را بازی کثیف بدانم اما متاسفانه نوع بازی این بازیکنان چنین بود.

زمین بازی برگشت مشخص شده است

یاوری در خصوص زمین بازی برگشت این دو تیم، گفت: زمانی که قرعه این مسابقات انجام شد زمین بازی هم مشخص گردید حال اگر مسئولان می خواهند امضا خود را از بین ببرند حرف جداگانه ای است.

وی افزود: البته سئوال من زمان بازی است که به چه دلیل روز پنجشنبه اعلام شد.

بازی رفت مرحله پلی آف لیگ برتر با نتیجه مساوی بدون گل بین دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پیکان تهران به اتمام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.