دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۹

رضا محمدي در مورد جدايي‌اش از پرسپوليس و انتقالش به نفت مسجد سليمان، اظهار داشت: پس از پايان فصل چند پيشنهاد خوب داشتم…

رضا محمدي در مورد جدايي‌اش از پرسپوليس و انتقالش به نفت مسجد سليمان، اظهار داشت: پس از پايان فصل چند پيشنهاد خوب داشتم که در نهايت نفت مسجد سليمان را انتخاب کردم و با قراردادي يک‌ساله به اين تيم رفتم. به اميد خدا تا آخر هفته به تمرينات اين تيم اضافه مي‌شوم.

وي ادامه داد: احتياج داشتم به تيمي بروم که بتوانم بازي کنم به خاطر همين انتخاب نفت مسجد سليمان اصلاً براي من ريسک نبود. مردم مسجد سليمان فوتبال را با تمام وجود دوست دارند و قطعاً با حمايت آنها تيم نتيجه خواهد گرفت.

دروازه‌بان پيشين پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که تکليف طلبش از اين تيم به کجا کشيده شده است، عنوان کرد: قرار شد در اسرع وقت طلب من را بدهند. البته بايد بگويم که 130 ميليون به پرسپوليس تخفيف دادم.

محمدي در خصوص اينکه آيا از کسي در پرسپوليس ناراحتي ندارد، خاطرنشان کرد: ناراحتم اما سعي مي‌کنم ناراحتي‌ام را در دلم نگه دارم. مي‌خواهم امسال بهترين بازي‌ها را براي نفت مسجد سليمان انجام دهم و ثابت کنم همان رضا محمدي هستم که از سپاهان با سلام و صلوات به پرسپوليس آمدم اما برخوردهاي خوبي نديدم. هواداران بدانند پرسپوليس را با تمام وجود و با تمام سلول‌هاي بدنم دوست دارم و روزي دوباره به اين تيم برمي‌گردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.