دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقار عباسی‌فر عصر یکشنبه در نشست ستاد اردوهای هجرت3  استان بوشهر با تبریک به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر…

به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقار عباسی‌فر عصر یکشنبه در نشست ستاد اردوهای هجرت3  استان بوشهر با تبریک به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر و تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) به تشریح روند تاسیس بسیج سازندگی، اهداف و رسالت‌های این سازمان پرداخت و اظهار داشت: از سال 86 کار تشکیل بسیج سازندگی در استان ما نیز انجام شد

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: “هدف از این طرح غنی سازی اوقات فراغت جوانان است”. این دو تا مفهوم واژه غنی سازی و اوقات فراغت جوانان حقیقتا بسیار جامع و کامل است.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر بیان کرد: مخاطبین ما جوانان هستند و جوانان ارزشمند ترین سرمایه نظام هستند.

اوقات فراغت نقش اساسی در شکل گیری توسعه  یک جامعه دارد

وی با بیان اینکه ما باید در این حوزه با دقت و ظرافت بسیار کار کنیم، تاکید کرد: اوقات فراغت نقش اساسی در شکل گیری توسعه یک جامعه دارد و باید برنامه‌ریزی مطلوبی بدین منظور صورت بگیرد.

عباسی‌فر در ادامه به زمان اجرای اردوهای هجرت 3 در استان بوشهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ثبت‌نام این اردوها آغاز شده و این اردوها از ابتدای تیرماه تا پایان شهریورماه در استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر اضافه کرد: اوقات فراغت همانند یک آینه ای است که گویای ارزش‌های فرهنگی یک جامعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.