سه شنبه، ۲۰ بهمن ۹۴ - ۱۰:۴۰

ثبت زیباترین تصویر نجومی در حالی بر روی زمین توسط استن هوندا ثبت شده است که این عکاس آمریکایی توانسته است که ۵…

ثبت زیباترین تصویر نجومی در حالی بر روی زمین توسط استن هوندا ثبت شده است که این عکاس آمریکایی توانسته است که ۵ سیاره زیبای منظومه شمسی را در یک قاب به زیبایی هر چه تمامتر به تصویر بکشد.استن هوندا این فتوژنالیست حرفه ای نجوم در حالی این عکس زیبا و دیدنی را در سپیده دم روز ۲۵ ژانویه۲۰۱۶  با بگراندی از شهر نیویورک به ثبت می رساند که نور بخشی از این شهر را فرا گرفته است. با میهن پست همراه شوید.

ثبت زیباترین تصویر نجومی سال ۲۰۱۶ بر روی زمین این روزها در حالی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که استن هوندا عکاس ، همانند سایر عکس های جالب نجومی خود توانسته است ۵ سیاره زیبای منظومه شمسی اعم از سیاره عطارد، ونوس، زحل، مریخ و مشتری را در یک عکس و قبل از طلوع آفتاب به تصویر بکشد.

به هنگام ثبت این عکس، سیاره عطارد قبل از روشن شدن آسمان به زیبایی قابل رویت بوده و ضمن اینکه سایر سیاره ها نیز با یک زوایه ۱۲۰ درجه ای از عطارد تا مشتری قرار داشته اند.

با هم در میهن پست این عکس زیبا و دیدنی را که استن هوندا در سایت شخصی خود به نمایش گذاشته است را تماشا می کنیم.

ثبت زیباترین تصویر نجومی بر روی زمین توسط استن هوندا

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://mihanpost.com/wp-content/uploads/2016/02/five-planets-nyc-stan-honda.jpg” ]مشاهده عکس در سایز واقعی[/button]

منبع: stanhonda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *