شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۶:۰۸

بر اثر برخورد دو خودرو پراید در شهرستان نرماشیر استان کرمان سه تن کشته شدند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، سرهنگ…

بر اثر برخورد دو خودرو پراید در شهرستان نرماشیر استان کرمان سه تن کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، سرهنگ “محمد افشاری پور” با اعلام این خبر گفت: در پی اطلاع پلیس از وقوع یک فقره تصادف در محور روستای قلعه شهید نرسیده به روستای اسدآباد عوامل انتظامی ترافیکی در محل حادثه حضور یافتند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید که از سمت روستای قلعه شهید به سوی محور اصلی «بم_نرماشیر» در حرکت بوده با سواری پراید حامل سه سرنشین که به صورت بالعکس در حال حرکت بود برخورد کرده است.

افشاری پور ادامه داد: در این حادثه راننده یکی از خودروها به علت شدت جراحات حادثه در دم فوت می کند و راننده و سرنشینان خودروی دیگر توسط عوامل اورژانس جهت رسیدگی به بیمارستان پاستور بم انتقال داده شدند، که دو تن از سرنشینان به دلیل مصدومیت شدید جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت غیر مجاز را عوامل مهم این حادثه برشمرد و از رانندگان خواست برای بالا بردن امنیت جاده‌ها، با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حادثه‌های ناگوار جلوگیری کنند.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان راور نیز از وقوع یک فقره تصادف، منجر به کشته شدن یک نفر ومصدومیت هشت نفر خبر داد.

سرهنگ “هادی میرزایی” گفت: شب گذشته یک دستگاه پژو پارس که از سمت راور به کرمان در حال حرکت بود با یک دستگاه تویوتا هایلوکس که در مسیر مخالف در حرکت بود در کیلومتر 85 به شدت با همدیگر برخورد کرد.

وی افزود: در نتیجه این حادثه یکی از سرنشینان پژو پارس در دم فوت و هشت نفر دیگر از سرنشینان دو خودرو نیز مجروح و به بیمارستان شهید باهنر انتقال داده شدند .

میرزایی تصریح کرد: کارشناس پلیس راه چترود علت حادثه را انحراف به چپ پژو پارس نسبت به تویوتا هایلوکس اعلام کرد.

وی درخصوص تصادفات برون شهری بیان کرد: عوامل خستگی و خواب آلودگی و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت غیرمجاز به عنوان مهم ترین عوامل تصادفات به شمار می رود.

فرمانده انتظامی شهرستان راور در پایان از رانندگان خواست برای بالا بردن امنیت جاده‌ها، با رعایت قوانین و سرعت مجاز از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *