سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۹

ˈ اصغر میرزاییˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:چهاربانده کردن این مسیر هشت کیلومتری از پل شهید ذبیحی جویبار…

ˈ اصغر میرزاییˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:چهاربانده کردن این مسیر هشت کیلومتری از پل شهید ذبیحی جویبار تا سیمرغ سالها بدلیل تامین نشدن بودجه باقی مانده است .

وی اعتبار موردنیاز برای چهاربانده کردن این محور را 60 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی با تخصیص اعتبار برای اجرای این طرح را موافقت کرد.

اصغری افزود: عرض کم این مسیر هشت کیلومتری باعث بروز تصادفات دلخراشی می شود که مسافران رغبتی برای استفاده از این جاده ندارند.

وی گفت: مسافران برای رسیدن به شهرهای مازندران جاده های هراز و فیروزکوه را انتخاب می کنند که در ایام سال بویژه تعطیلات حجم بالای ترافیک را ایجاد می کند .

فرماندار شهرستان سیمرغ اجرای این طرح را گام بزرگی برای خروج از گره های ترافیکی شهرهای آمل ، بابل ، قائمشهر و ساری دانست و افزود: این جاده می تواند محور اصلی تردد مسافران به مازندران باشد و نیز از حجم ترافیک این شهرها بکاهد.

با تصمیم وزارت کشوربهمن ماه سال 91 بخش کیاکلا به شهرستان سیمرغ ارتقا یافت و این شهرستان دارای 60 کیلومتر راه اصلی است .ک/3

7329/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.