دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۶:۰۳

استاندار البرز ضمن بیان اینکه انسداد مسیرهای جاده چالوس در ایام تعطیلات، بدون هماهنگی و اطلاع‌رسانی به ساکنان منطقه صحیح نیست، بر ضرورت…

استاندار البرز ضمن بیان اینکه انسداد مسیرهای جاده چالوس در ایام تعطیلات، بدون هماهنگی و اطلاع‌رسانی به ساکنان منطقه صحیح نیست، بر ضرورت ترتیب نشستی مشترک با وزیر راه و شهرسازی به منظور گشودن گره‌های ترافیکی استان تأکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه البرز، سیدحمیدطهایی در جلسه شورای ترافیک استان البرز با بیان اینکه آموزش و پرورش متولی همه امور در ایام بازگشایی مدارس نیست، گفت: انتظار می‌رود یکایک مسئولان در دستگاه‌های اجرایی خود را موظف به ایجاد بسترهای مناسب در سال تحصیلی پیش‌رو ببینند، چرا که همه دانش‌آموزان، به نوعی فرزندان ما هستند و باید با این دیدگاه ضمن فضاسازی آموزشی برای آنان تلاش کرد.

وی افزود: آسیب‌های اجتماعی که ممکن است دانش‌آموزان را تهدید کند باید پیشتر رصد شده و نسبت به مدیریت آنها اقدام کرد.

استاندار البرز عمده دغدغه کلانشهر کرج را موضوع گره‌های ترافیکی دانست و گفت: نقش مدیریت راه‌ها در ایامی همچون زمان بازگشایی مدارس ملموس‌تر می‌شود.

وی همچین با اشاره به پایان سفرهای تابستانی و بازگشت مسافران، انسداد مسیرهای پرتردد در ایام تعطیلات را که بدون هماهنگی و اطلاع‌رسانی انجام می‌گیرد، یکی از دغدغه های شهروندان برشمرد و افزود: جاده چالوس از جمله محورهایی است که در روزهای پایانی هفته با حجم ترددها مواجه است و همین امر موجب شده تا بدون اطلاع‌رسانی نسبت به انسداد راه ها به مسیرهای روستایی و.. اقدام شود.

وی انجام نشستی با وزیر راه و شهرسازی را برای بررسی گره‌های اصلی ترافیک استان ضروری دانست و گفت: با همراهی جانشین فرماندهی انتظامی استان این نشست برای بررسی مشکلات ترافیکی کلانشهر کرج تشکیل می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.