یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ائمه جمعه پلدختر و معمولان، دوره چگنی و اشترینان،…

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ائمه جمعه پلدختر و معمولان، دوره چگنی و اشترینان، فرمانداران پلدختر و دوره چگنی، جمعی از مدیران کل استان، نماینده مجلس و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عصر شنبه در این مراسم گفت: با توجه به این که این قطعه محل رفت و آمد مردم است انتظار می رود با همت مسئولان این پروژه که آغاز شده استمرار یابد و تعطیل نشود تا به سر منزل مقصود برسد.

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی افزود: تلاش شود تا قطعه های بعدی این پروژه نیز با همت و اراده مسئولان شروع شود تا مردم ثمره و دستاورد آن را مشاهده و از راه ارتباطی مناسب بهره مند شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان نیز در این مراسم گفت: رفع نقطه پرحادثه خروجی معمولان به گلزار شهدا که خواسته و مطالبه مردم بوده است به طول 5.5 کیلومتر و اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان آغاز شده است.

شهرام ملکی افزود: این پروژه طی مناقصه و فراخوان عمومی از طریق روزنامه به یکی از پیمانکاران مجرب و توانمند بومی شهرستان پلدختر واگذار شده است.

وی عنوان کرد: حداکثر زمان برای بهره برداری از پروژه چهار خطه معمولان به امامزاده سید محمد 18 ماه برآورد شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان این که به لحاظ کوهستانی بودن منطقه برای اجرای پروژه های راهسازی با محدودیت های خاصی مواجه هستیم گفت: هزینه راهسازی در مناطق کوهستانی دو برابر دشت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.