دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۳۱

سلامت نیوز:پسر مواد فروش که به طرز ماهرانه‌اي اقدام به پخش مواد مخدر صنعتي در بخش‌هايي از تهران مي‌کرد پشت چراغ قرمز توسط…

سلامت نیوز:پسر مواد فروش که به طرز ماهرانه‌اي اقدام به پخش مواد مخدر صنعتي در بخش‌هايي از تهران مي‌کرد پشت چراغ قرمز توسط پليس دستگير شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ در پي اخبار و اطلاعاتي که به معاونت تجسس يگان کلانتري 108 نواب مبني بر فعاليت فردي جوان با پوشش خودرو تاکسي پرايد در امر خريد و فروش مواد مخدر در بين جوانان و افراد سطح حوزه استحفاظي اين يگان که عصرها و اوقات پاياني شب در خيابانهاي رودکي،ميدان جمهوري و خيابان جمهوري و باستان اقدام به توزيع مواد مي‌کند و کسي هم به وي شک نمي‌کرد با بررسي دقيق اطلاعاتي و رصد خيابان‌هاي پاتوق اين فرد دستگيري متهم در دستور کار قرار گرفت. در ادامه ساعت 20 شنبه شب اين فرد با خودرو تاکسي پرايد حوالي ميدان جمهوري رويت و مورد شناسايي اکيپ گشت نامحسوس تجسس کلانتري قرار گرفت.

به دليل اينکه احتمال فرار و مخاطرات جاني براي مامورين و شهروندان و عابرين با توجه به شلوغي و تراکم حوالي ميدان جمهوري وجود داشت ،سوژه تا محل مناسب و مطمئن پشت چراغ قرمز خيابان جمهوري و باستان تعقيب و پس از توقف کامل خودرو در پي ترافيک با يک عمليات برق آسا و غافلگيرانه راننده دستگير و در حاليکه با توجه به جثه تنومندش مقاومت و تمرد مي‌نمود و قصد فرار داشت مهار و در اختيار گرفته شد.

پس از دستگيري و دستبند زدن به وي مقدار زيادي مواد مخدر به صورت بسته بندي و آماده به فروش کاملا حرفه‌اي در يقه پيراهنش و کمرش مخفي شده بود کشف گرديد و متهم به کلانتري انتقال داده شد. در دايره تجسس کلانتري مشخص گرديد هويت دقيق اين فرد «منصور» است و مواد مکشوفه به ميزان هفتاد گرم شيشه (بسته بندي در اوزان ده تايي ،5تايي،2گرمي و يک گرمي) است.

خودرو متهم به پارکينگ انتقال شد و ضمنا از اين فرد بازرسي دقيق بدني به عمل آمد که علاوه بر مدارک هويتي مقدار تقريبي 20 ميليون ريال وجه نقد بصورت تراول به همراه داشت که پيوست گزارش گرديد و همچنين اين فرد يک دستگاه گوشي تلفن همراه داشت که دائما زنگ مي‌خورد و افراد پشت خط از متهم دستگير شده درخواست مواد مخدر مصرفي را داشتند. سرهنگ سيدعباس ناز رفتار رييس کلانتري 108 نواب درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پس از انتقال به کلانتري جهت سير مراحل قانوني و بررسي تخصصي تر و کشف ابعاد و دامنه جرايمش در اختيار ماموران پايگاه هشتم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.