یکشنبه، ۰۹ فروردین ۹۴ - ۱۲:۰۲

به گزارش ميهن پست – ایران برای ششمین بار در جام جهانی فوتبال ساحلی بازی می کند، در حالی که لبنان همچنان چشم…

به گزارش ميهن پست – ایران برای ششمین بار در جام جهانی فوتبال ساحلی بازی می کند، در حالی که لبنان همچنان چشم انتظار اولین حضور خود در این رقابتها است. تیم ملی ایران در کنار عمان و ژاپن به نمایندگی از آسیا در رقابتهای پرتغال شرکت می کنند.

سایت رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در خبری به صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به مسابقات جام جهانی پرداخت و نوشت: این برای ششمین بار است که ایران در جام جهانی شرکت می‌کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با وجود اینکه نتوانست در مرحله نیمه نهایی برابر ژاپن به پیروزی برسد و شانس رفتن به فینال را از دست داد، اما در دیدار رده بندی مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا برابر لبنان به پیروزی رسید و به جام جهانی صعود کرد.

سایت فدراسیون بین المللی فوتبال – فیفا – با اشاره به صعود ایران به جام جهانی ۲۰۱۵ در پرتغال نوشت: تیم ملی ایران بدنبال پیروزی مقابل لبنان در دیدار رده بندی رقابت های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا ۲۰۱۵ جواز حضور در جام جهانی فوتبال ساحلی پرتغال را بدست آورد.  این دیدار که در دوحه برگزار شد، تیم ایران مقابل لبنان با نتیجه هشت بر سه به پیروزی دست یافت و عنوان سوم رقابتهای قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

ایران برای ششمین بار در جام جهانی فوتبال ساحلی بازی می کند، در حالی که لبنان همچنان چشم انتظار اولین حضور خود در این رقابتها است. تیم ملی ایران در کنار عمان و ژاپن به نمایندگی از آسیا در رقابتهای پرتغال شرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *