جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمد بنا سرمربي تيم ملي كشتي فرنگی روز سه‌شنبه هفته گذشته به محض بازگشت از رقابتهای قهرمانی آسيا اعلام…

به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمد بنا سرمربي تيم ملي كشتي فرنگی روز سه‌شنبه هفته گذشته به محض بازگشت از رقابتهای قهرمانی آسيا اعلام كرد به مرخصي طولانی مدتي خواهد رفت و ادامه همكاری وی با فدراسيون و تيم ملي فعلا مشخص نيست. اين در حاليست كه فدراسيون كشتی طي روزهای 25 و 26 ارديبهشت ماه در تهران ميزبان رقابتهای جام جهاني كشتي فرنگی است و طبيعتا برای كسب نتيجه مطلوب در اين رقابتها حساب ويژه‌ای باز كرده است.

به هر حال كسب عنوان سومي در رقابتهای قهرمانی آسيا و قطع همكاری موقتی يا دائمی محمد بنا با تيم ملی و همچنين اهمت برگزاری جام جهاني تهران و كسب نتيجه در اين ميدان بين‌المللی باعث شد تا تصميمي عاجل در اين خصوص اتخاذ شود.

بر این اساس تيم ملي كشتي فرنگي بدون هدايت محمد بنا در جام جهانی تهران به ميدان خواهد رفت و تمامی امور تيم به كادر فني فعلي سپرده می‌شود. با توجه به اين مسئله محمد بنا هم فعلا به اردوي تيم ملی نخواهد آمد و تصميمات قطعي و اصلی براي بازگشت او به بعد از جام جهانی تهران موكول می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.