شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۵

منصور ابراهیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در اردوی اتریش و جام جهانی 2014…

منصور ابراهیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در اردوی اتریش و جام جهانی 2014 برزیل، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: لیست اعلام شده بر اساس دیدگاه و سلیقه سرمربی تیم ملی و طبق برنامه‌هایی که او برای تیم ملی ایران دارد، اعلام شده است.

وی اضافه کرد: البته نباید فراموش کرد جام جهانی جای کسب تجربه نیست و باید نفراتی که در زمین به میدان می‌روند، تجربیات خود را به نمایش بگذارند تا تیم ملی را به موفقیت برسانند. همچنین بازیکنان تاثیرگذارتر و آبدیده‌‎تر باید برای تیم ملی بازی کنند تا در جام جهانی بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

سرمربی فصل پیش تیم فوتبال راه‌آهن در مورد اینکه آیا با این وضعیت تیم ملی در درون دروازه با مشکلاتی مواجه نمی‌شود؟، تصریح کرد: به هرحال در انتخاب‌های صورت گرفته جایی برخی از بازیکنان خصوصا رحمتی خالی است که یکی از آماده‌ترین دروازه‌بان‌های تیم ملی است اما هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد و بر اساس آن نفرات مدنظرش را دعوت می‌کند.

ابراهیم‌زاده همچنین افزود: نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی در آفریقای جنوبی برگزار شد که تفکرات کادرفنی تیم ملی در آن اردو برگزاری تمرینات آمادگی جسمانی بود. بازی‌هایی هم که در آن اردو برگزار شد، کیفیت صددرصد تیم ملی را نشان نمی‌داد زیرا هم تیم در مرحله آماده‌سازی بود و هم تمام نفرات تیم در آن اردو حضور نداشتند.

وی ادامه داد: باید وضعیت تیم ملی را در اردوی اتریش که اردویی برای نزدیک کردن بازیکنان با تفکرات کادرفنی و اجرایی برنامه‌های تاکتیکی است مورد بررسی قرار دارد و پس از آن در خصوص شرایط تیم ملی صحبت کرد. پیش از دیدارهای تدارکاتی در اردوی اتریش، حرف زدن در مورد وضعیت تیم ملی درست نیست.

سرمربی فصل پیش تیم فوتبال راه‌آهن در مورد اینکه فکر می‌کند آیا تیم ملی ایران بتواند از گروه خود در جام جهانی برزیل صعود کند؟، گفت: همانطور که گفتم باید بازی‌های تدارکاتی تیم ملی پیش از آغاز جام جهانی مشخص شود و پس از آن در مورد عملکرد تیم ملی و اینکه آیا شانس صعود به مرحله دوم در جام جهانی را دارد، صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.