پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، دومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان گلستان با حضور روابط عمومی های ادارات ، خبرنگاران و مدیران ارشد…

به گزارش خبرنگار مهر، دومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان گلستان با حضور روابط عمومی های ادارات ، خبرنگاران و مدیران ارشد استانداری گلستان روز پنجشنبه در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

در این جشنواره که به همت روابط عمومی استانداری گلستان برگزار شد، ابوطالب ندری، عکاس باتجربه خبرگزاری مهر در استان گلستان موفق شد در بخش بهترین عکس خبری نظر دوران را به خود جلب کند و لوح سپاس این بخش را از آن خود کند.

در متن این لوح سپاس که با امضای علی یازرلو مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان است، آمده است:

جناب آقای ابوطالب ندری

با سلام

جشنواره روابط عمومی ها برتر ، محل ظهور و سنجش استعداد های نهفته و آشکار و همچنین عرصه رقابت سالم و سازنده در جهت ارتقای فعالیت های کمی و کیفی است.

با توجه به تلاش ارزنده جنابعالی ، هیئت داوران اثر شما را به عنوان بهترین عکس خبری در دومین جشنواره روابط عمومی های برتر استان گلستان حائز تقدیر ویژه می داند.

با تبریک این موفقیت ارزشمند، سربلندی و موفقیت روز افزون جنابعالی و همکاران محترم را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با پیروی از منویات رهبری فرزانه ی انقلاب اسلامی آرزومند است.

شایان ذکر است در این جشنواره از برگزیدگان سه بخش عکس برتر خبری، تیتر برتر خبری و گزارش برتر تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.