پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۵

گفتنی است شرکت دیزل که از پیشتازان پوشاک جین شناخته می‌شود، از هنگام برگزاری اولین مسابقات مرکز بین‌المللی حمایت از استعدادها (ITS) در…


گفتنی است شرکت دیزل که از پیشتازان پوشاک جین شناخته می‌شود، از هنگام برگزاری اولین مسابقات مرکز بین‌المللی حمایت از استعدادها (ITS) در سال ۲۰۰۲، با این مرکز همکاری داشته است. دیزل به شرکت‌کنندگان نهایی اجازه می‌دهد با استفاده از پارچه جین این شرکت به عنوان عنصری الهام‌بخش برای خلق ایده‌ها استفاده کنند. نمونه‌های نهایی حاصل ترکیب نوآوری در فرم و طراحی منحصر به فرداست که تجربه استثنایی استفاده از دستگاه‌های موبایل سامسونگ را ارتقا می‌بخشند.

طبق مقررات مرکز بین‌المللی حمایت از استعدادها، برنده این مسابقه با رأی جمعی چهار داور این مرکز در زمینه‌های مد، لوازم جانبی، آثار هنری و جواهرات و هیئتی از نمایندگان سامسونگ از جمله «یانگ‌هی لی» معاون اجرایی واحد بازاریابی موبایل و فناوری اطلاعات موبایل شرکت سامسونگ الکترونیکانتخاب خواهد شد. برنده این رقابت با خلق بهترین لوازم جانبی برای حمل گلکسی تب اسGalaxy Tab S- که هم کارآمد و هم بی‌نظیر باشد- جایزۀ گلکسی سامسونگ به ارزش ۱۰ هزار یورو را از آن خود خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.