سه شنبه، ۰۵ اسفند ۹۹ - ۰۹:۳۳
جتور X70S

جتور X70S، کراس اوور چینی است که در مرحله تست فنی در خیابان های کشورمان است و احتمال حضور و ارائه در بازار…

جتور X70S، کراس اوور چینی است که در مرحله تست فنی در خیابان های کشورمان است و احتمال حضور و ارائه در بازار را مطرح می سازد. در ادامه مطلب از میهن پست به معرفی و بررسی این خودرو می پردازیم.همانطور که در تصاویر مشاهده مشاهده می کنید، جزئیات طراحی بدنه به گونه ای است که در جلب نظر مخاطب موفق عمل می کند و این محصول را در رده قیمتی خود به عنوان یک انتخاب قابل توجه مطرح خواهد ساخت.

جتور یکی از برندهای فعال در مجموعه چری است که فقط به ارائه کلاس کراس اوور می پردازد. پیش از این مدل های اکس۹۵ و اکس۹۰ جتور را معرفی کرده ایم و در مطلب امروز سراغ یکی دیگر از کراس اوورهای این برند با نام جتور X70S می رویم.

نکته جالب در رابطه با این خودرو، انتشار تصاویری از حضور آن (در مرحله تست فنی) در خیابان های کشورمان است که احتمال ارائه در بازار را مطرح می سازد. البته جتور X70S با نام فیدلیتی نیز شناسایی می شود.

جتور X70S در زمان ارائه و با مدل ۲۰۱۹ در بازار چین بین ۱۱۹۰۰ تا ۲۱ هزار دلار قیمت داشته است.

ابعاد
از منظر ابعاد برابر با ۴۷۵۰ میلیمتر در طول، ۱۹۱۰ میلیمتر در عرض و ۱۷۱۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۷۴۵ میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین ۲۱۰ میلیمتر و وزن خالص بین ۱۵۴۵ تا ۱۵۷۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده مشاهده می کنید، جزئیات طراحی بدنه به گونه ای است که در جلب نظر مخاطب موفق عمل می کند و این محصول را در رده قیمتی خود به عنوان یک انتخاب قابل توجه مطرح خواهد ساخت.

رینگ ها در اندازه های ۱۷، ۱۸ و ۲۰ اینچی ارائه می شوند.

پیشرانه

در این قسمت دو گزینه پیش روی مشتری قرار دارد یکی نمونه ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ با ۱۴۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر که شاخص مصرف این نمونه برابر با ۹٫۶ لیتر برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر، ۶ لیتر در بزرگراه و ۷٫۴ لیتر در حالت ترکیبی است.

موتور دیگر از نوع ۱٫۵ لیتری توربوشارژ با ۱۵۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر است که شاخص مصرف این پیشرانه نیز برابر با ۹٫۵ لیتر برای شهر، ۶٫۵ لیتر در بزرگراه و ۷٫۵ لیتر در حالت ترکیبی گزارش شده است.

توجه: اطلاعات مصرف سوخت بستگی به استاندارد آلایندگی پیشرانه ها دارد که ممکن است در بازارهای مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

ظرفیت باک جتور X70S در تمامی تریم ها برابر با ۵۵ لیتر است.

در بخش جعبه دنده نیز با توجه به تریم از نمونه دستی ۶ سرعته و دی سی تی ۶ سرعته استفاده شده که با محور جلو در ارتباط هستند. هیچکدام از تریم ها به سامانه تمام چرخ محرک مجهز نشده اند.

سیستم ترمز در تمام چرخ ها دیسکی است.

کابین و ایمنی

کابین یک محیط باکیفیت و فناورانه را پیش روی مشتری قرار می دهد که از امکانات آن می توان به سیستم تهویه غیراتوماتیک (اتوماتیک آپشن)، استارت دکمه ای، صندوق عقب الکتریکی و مجهز به سیستم بازشو بدون دخالت دست، نور پردازی داخلی، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، بلوتوث، پشتیبانی از فرمان های صوتی، تنظیم الکتریکی صندلی راننده و سرنشین، گرم کن و تهویه صندلی جلو و عقب، استراحتگاه دست جلو و عقب، اسکای روف، گرم کن آینه، آینه های تاشوی الکتریکی، سنسور باران، برف پاک کن عقب و … اشاره کرد.

از امکانات ایمنی جتور X70S نیز می توان به مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل ثابت، رادار پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، ای بی اس، ایی بی دیی، ترمز اضطراری، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، نمایش نقاط کور دید راننده، نور بالای تطبیقی، دی لایت، ۴ ایربگ، ایزوفیکس صندلی کودک و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *