دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۵

هادي عقيلي در مورد اينکه مي‌گويند نويدکيا به دليل اينکه عقيلي به مسئولان سپاهان پيشنهاد داده تا جواد نکونام را جذب کنند، از…

هادي عقيلي در مورد اينکه مي‌گويند نويدکيا به دليل اينکه عقيلي به مسئولان سپاهان پيشنهاد داده تا جواد نکونام را جذب کنند، از او ناراحت است، گفت: من توجهي به اين شايعات ندارم. متأسفانه بعضي‌ها براي خودشان داستان مي‌سازند. دليلي ندارد در مورد مسائلي که واقعيت ندارد حرف بزنم. محرم دوست من است و هيچ مشکل يا اختلافي با هم نداريم. قرار نيست به اين شايعات پوچ و بي‌اساس اهميت بدهم.

به نقل از تسنيم، وي در ادامه در مورد بحث اختلاف نويدکيا با مسئولان سپاهان و احتمال جدايي او تأکيد کرد: من در جريان اين موضوع نيستم اما چند روز پيش با محرم حرف زدم و او در تدارک سفر به آلمان بود تا پزشکان معاينه‌اش کنند. محرم هيچ صحبتي در مورد جدايي‌اش انجام نداد و اين اتفاق هم نخواهد افتاد. جدايي او از سپاهان يک اتفاق دور از ذهن و غيرممکن است و نويدکيا امسال هم در کنار ما خواهد بود.

عقيلي در مورد اينکه خيلي‌ها معتقدند سپاهان با جذب چند بازيکن خوب، مدعي اول قهرماني است، گفت: از حالا که نمي‌توان حرف زد. پارسال هم بازيکنان خوبي داشتيم ولي يک عده جدا شدند و تغييرات مديريتي هم داشتيم. اميدوارم امسال مشکلات و حاشيه‌هاي فصل گذشته را نداشته باشيم. قطعاً اگر تيم‌مان آرامش داشته باشد قهرمان خواهيم شد. ما بازيکنان خوبي داريم و اميدوارم در پست هافبک دفاعي هم بازيکن بگيريم تا ترکيب تيم تکميل شود.

مدافع تيم فوتبال سپاهان در پاسخ به اين سؤال که امسال چه تيم‌هاي مدعي جدي قهرماني هستند، تأکيد کرد: مدعيان پارسال دوباره شانس خود را امتحان مي‌کنند و چند تيم ديگر هم مدعي هستند. با اين حال فکر مي‌کنم رقابت اصلي بين سپاهان، استقلال و پرسپوليس باشد و اين سه تيم مدعيان جدي قهرماني خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.