جمعه، ۰۷ آذر ۹۹ - ۱۰:۴۸
جذاب ترین مرد سال 2020

چندی پیش با در نظر گرفتن تمام فاکتورها، مایکل بی جردن به عنوان جذاب ترین مرد سال 2020 جهان از نظر مجله People…

چندی پیش با در نظر گرفتن تمام فاکتورها، مایکل بی جردن به عنوان جذاب ترین مرد سال 2020 جهان از نظر مجله People معرفی شد. در ادامه با ما همراه شوید.

مانند همه ما، دن ویکفورد، سردبیر مجله People نیز این روزها از خانه و به صورت دورکاری کار می کند و این بدان معناست که وی همراه با تیمش از راه دور جذاب ترین مرد زنده سال را انتخاب کرده اند.

جذاب ترین مرد سال 2020

جذاب ترین مرد سال 2020

ویکفورد در مصاحبه با سی ان ان در مورد انتخاب جردن چنین گفته است: «او برای سال ها مرد جذابی بوده است. هر ساله نگاه کرده ایم تا روح آن سال را درک کنیم، اینکه طرفداران سینما چه چیزی می خواهند. بعد از یک سال دشوار، می خواستیم کسی را پیدا کنیم که تعادل فرار از کانون توجه، آرامش و الهام بخشی را داشته باشد. و کاملاً حس می کنیم که مایک این کار را کرده است. در کنار آن باید گفت که او به شدت جذاب است». در کنار ظاهر جذاب، ویکفورد می گوید که این فعالیت مایکل بی جردن در جریان جنبش زندگی سیاهان اهمیت دارد و تلاش های کمپانی فیلم سازی او برای وادار کردن هالیوود به نمایش تصویری واقعی تر از دنیای واقعی بوده که باعث شده او به عنوان جذاب ترین مرد سال انتخاب شود.

سردبیر مجله People در این باره می گوید: «یک انتخاب جهانی بود. ما در مورد اینکه اکنون دنیا چه می خواهد و به چه چیزی نیاز دارد صحبت کردیم. فکر می کنم مردم بعد از داشتن یک سال دشوار به سمت مهربانی متمایل شده اند و دنبال کسی هستند که نیروی خوبی و مهربانی را در خود داشته باشد. و به نظر من مایک این حس را دارد. او کارهای خوب بسیاری انجام داده است. در ارتباط با جنبش زندگی سیاهان مهم است، او پولش را همانجا خرج کرده که گفته است. کمپانی ساخت فیلم او در زمینه خلق فرصت های کاری برای افراد رنگین پوست در هالیوود پیشگام بوده است. او همچنین به زنان قدرتمند باور دارد و به زنان قدرت می بخشد که بسیار فوق العاده است. و بدین ترتیب او کارهای خوب بسیاری کرده است».

جذاب ترین مرد سال 2020

جذاب ترین مرد سال 2020

برای عکس روی جلد مایکل بی جردن نیز تیم مجله People به خانه وی در لس آنجلس رفته و روش های خلاقانه ای برای گرفتن عکس از او به کار گرفتند. از چهره های دیگری که توسط مجله People به عنوان چهره های سال انتخاب شدند می توان به دکتر آنتونی فاوچی، دواین جانسون، پسل مسکال، ملوما، کریس راک، پل رود و دن لوی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *