دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۹

جهانبخش ایزدپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد…

جهانبخش ایزدپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه حمایت و نظارت مستمر خواهد داشت.

وی بیان کرد: نقش و جایگاه باشگاه های ورزشی بانوان کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه روزافزون ورزش این قشر در استان مهم و ارزنده است.

ایزدپور اظهار کرد: توسعه باشگاه های ورزشی بانوان در کهگیلویه و بویراحمد موجب رشد هر چه بیشتر ورزش این قشر در استان خواهد شد.

وی عنوان کرد: نرخنامه جدید باشگاه های ورزشی بانوان کهگیلویه و بویراحمد باید با نظارت امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان و بر اساس قابلیت باشگاه ها و شرایط منطقه ای محاسبه شود و در این راستا با باشگاه های متخلف برخورد خواهد شد.

ایزدپور با اشاره به اهمیت و ضرورت رعایت حجاب، عفاف و شئونات اسلامی در باشگاه های ورزشی بانوان کهگیلویه و بویراحمد، ابراز داشت: باید برای ترویج فرهنگ ناب اسلامی در مکان های ورزشی بانوان استان گام های اساسی برداشت تا در کنار ورزش به فرهنگ حجاب و عفاف نیز توجه لازم شود.

7535/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.