جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۴

 تيم ملي فوتبال انگليس در دومين بازي خود در جام جهاني برابر اروگوئه تن به شکست داد؛ شکستي که به احتمال بسيار زياد…

 تيم ملي فوتبال انگليس در دومين بازي خود در جام جهاني برابر اروگوئه تن به شکست داد؛ شکستي که به احتمال بسيار زياد منجر به حذف زودهنگام اين تيم از برزيل خواهد شد.

استيون جرارد، کاپيتان انگليس از شکست اين تيم برابر اروگوئه بسيار ناراحت است. او بعد از بازي در گفت‌وگويي که با رسانه‌هاي انگليسي داشت، عنوان کرد: شايسته شکست برابر اروگوئه نبوديم. مي‌توانستيم در اين ديدار به پيروزي برسيم. حتي نتوانستيم يک تساوي هم به دست آوريم. حداقل مي‌توانستيم يک امتياز را به دست آوريم. حذف از جام جهاني برزيل بسيار سخت است. واقعا برايمان سخت بود که در دو بازي پياپي شکست بخوريم و وداع زودهنگامي با اين رقابت‌ها داشته باشيم. نبايد اين گونه حذف مي‌شديم.

کاپيتان ليورپول در پايان سخنان خود گفت: مالکيت توپ ما بيشتر از اروگوئه بود اما ثبات و جنگجويي حريف بيشتر از ما بود. بايد با حرفه‌اي‌گري بيشتري برابر اروگوئه بازي مي‌کرديم. نااميدي در رختکن بر تمام بازيکنان سايه گسترانده بود؛ چرا که برابر هر دو تيم ايتاليا و اروگوئه نمايش خوبي داشتيم اما در نهايت حتي به تساوي هم دست نيافتيم.

دانيل استوريج، مهاجم ليورپول و تيم ملي فوتبال انگليس هم از شکست برابر اروگوئه بسيار ناراحت است. او گفت: الان احساس مي‌کنم که مريض هستم. قلبم شکست. قسم مي‌خورم که انگار نابود شده‌ام. از تماشاگران انگليسي که از ما در ديدار برابر اروگوئه حمايت کردند، تشکر مي‌کنم. از همه مردم انگليس عذرخواهي مي‌کنم. همه چيز براي ما تمام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.