پنجشنبه، ۳۰ مرداد ۹۳ - ۰۲:۳۳

به گزارش میهن پست – پرواز شب گذشته تهران – کرمانشاه به دلیل نقص فنی پس از گذشت نیمی از پرواز دوباره به…

به گزارش میهن پست – پرواز شب گذشته تهران – کرمانشاه به دلیل نقص فنی پس از گذشت نیمی از پرواز دوباره به فرودگاه مهرآباد بازگشت.

شب گذشته مسافران پرواز کرمانشاه به تهران به شماره پرواز ۱۰۰۹ که قرار بود پرواز آنها ساعت ۲۲ انجام شود با ۵ ساعت تاخیر به فرودگاه مهرآباد رسیدند این در حالی بود که نماینده ای از شرکت ماهان در فرودگاه کرمانشاه حضور نداشت.

براین اساس هواپیمایی که قرار بود مسافران را از فرودگاه مهرآباد به کرمانشاه بیاورد پس از طی نیمی از پرواز، اعلام نقص فنی می‌کند و ظاهرا یکی از موتورهای این هواپیما از کار می‌افتد به همین جهت، دوباره به فرودگاه مهرآباد بازمی‌گردد.

به نقل از مهر ، پس از بازگشت به فرودگاه مهرآباد و به دلیل نقص فنی، هواپیما را عوض می‌کنند و هواپیمای دیگری جایگزین آن می‌شود که این هواپیما هم پس از چند ساعت تاخیر دوباره به سمت فرودگاه کرمانشاه پرواز می‌کند.

یکی ازمسافران در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: پس از آنکه یکساعت از زمان پرواز گذشت چندین بار با اطلاعات پرواز تماس گرفتیم که آنها به ما می گفتند که هواپیما روی باند مهرآباد است و تاچند دقیقه بعد به سمت کرمانشاه پرواز می کند.

وی افزود: اما این هواپیما ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد به فرودگاه کرمانشاه رسید که همین موضوع هم موجب شد تا تعدادی از مسافران، از پرواز با این هواپیما منصرف شوند.

این مسافر با گلایه از اطلاع رسانی شرکت ماهان، گفت: باوجودیکه بارها با اطلاعات پرواز شرکت مهرآباد تماس گرفتیم اما موفق نشدیم تا با مسئولان شرکت ماهان صحبت کنیم و حتی نماینده این شرکت در فرودگاه کرمانشاه هم حضور نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.